PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747881}
6,2 2 082
oceny
6,2 10 1 2082
Channel Zero: Candle Cove
powrót do forum serialu Channel Zero: Candle Cove

Jak usłyszałem że sezon ma od razu 2 sezony (w sensie od razu zamówił) to pomyślałem okej, ale jak teraz pojawiła się informacja że został przedłużony o 3 i 4 choć dopiero co był 1 sezon i był dosyć słaby (fatalny montaż i słabe aktorstwo), to osobiście się zdziwiłem srogo........wiele lepszych seriali nie dostaje 2 sezonu a ten ma 4 z góry pewne? Jak poziom nie będzie się poprawiał to niestety będzie kaszana.....jak na moje zamawiać od razu 4 sezony to trochę ryzykowne i głupie posunięcie, szczególnie przy takim serialu no ale......zobaczy się jak to będzie....

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

a wiadomo na podstawie jakiej creepypasty będzie sezon 3. i 4.?

ocenił(a) serial na 6
SilverP

Jeszcze nie ma większych informacji, możliwe że jeszcze sami nie wymyślili.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

co ty bredzisz super serial, jesli ktos lubi klimat strager things, AHS, kettering inciddent itp napewno nie bedzie narzekal, co do montarzu i gry aktorskiej to rowniez na dobrym poziomie ile ty masz lat??? mam wrazenie ze to ocena z ust gimnazjality po tym jak zobaczylem kilka odcinkow (tego wieczoru) smiem sie nie zgodzic :]

ocenił(a) serial na 6
enzetflow

Szkołę mój drogi stwierdziłem, rocznik 1997 (20 lat, już ci dokładnie powiem bo możesz mieć problemy z policzeniem, Ja śmiem twierdzić po twoim sposobie pisania i ocenach że sam jesteś gimnazjalistą który chce się dowartościować, najlepiej nie wypowiadaj wcale jak kogoś nie znasz, to ze ty jakiś serial uważasz za arcydzieło nie znaczy że każdy będzie (akurat ten serial praktycznie wszyscy uważają za słaby a nawet był w zestawieniu najsłabszych seriali roku), gra aktorska jest przeciętna a niektórych osób bardzo słaba, montaż jest źle zrobiony i nie współgra a twórcy pogubili się z fabułą w połowie sezonu, stranger things ma o wiele większy poziom i grę aktorską, nie ma nawet porównania, to jest na bardzo niskim poziomie, większość osób nisko ocenia ten serial i nie jest to żaden szok bo serial nie jest żadną rewelacją, 2 sezon jest lepszy ale oceniam go na 7. W przeciwieństwie do ciebie, ja nie oceniam każdego serialu na 9 a 10 jak ty i umiem rozpoznać różnicę poziomów

enzetflow

Jak ktoś tu bredzi to ty chłopaczku, chociaż co można oczekiwać od osoby która ocenia Arrow (młodzieżowy shit dla gimbusów) na 9. To że ktoś ocenia serial niskich lotów na ocenę 6 (co i tak jest dobrą oceną) nie ma nic do znaczenia ile ktoś ma lat, wręcz przeciwnie właśnie świadczy o większej dorosłości, bo tego typu serial może jarać jedynie takie dzieci jak ty, które oceniają każdy serial na 9 albo 10 i wszystko im się podoba. Stranger Things to był hit roku,AHS to super znana antologia, Channel Zero to dosyć słaby serial ze słabą grą aktorską i montażem a skoro uważasz go za dobry to widać że nie znasz się zbytnio na tym albo mało widziałeś jeszcze seriali ;) chociaż jak stwierdziła osoba wyżej, już po samym stylu twojego pisania można stwierdził że dopiero co odwiedziłeś gimnazjum, naucz się trochę kultury do innych ludzi, każdy może oceniać jak chce to raz i dwa, tak na przyszłość to że wszystko tobie się podoba i jesteś zaślepiony nie znaczy że nikt inny nie będzie widział żadnych wad, a ten serial ma ich wyjątkowo sporo.
Rzygać mi się chce jak widzę takie dzieci na filmwebie no ale cóż, niestety tak już bywa.

ocenił(a) serial na 6
KennyDeath

No niestety, takie dzieci zawsze się panoszą, najgorsze kiedy taki polski cebulak który jara się dosłownie wszystkim i wszystkiemu daje 10 nie mając pojęcia o różnicy jakości między jednym a drugim serialem i skacze do innych bo nie podoba mu się ocena kogoś innego a samo stwierdzanie i to jakże dziurawe że ktoś ocenia na 6 to chodzi do gimnazjum jest już tak śmieszne i żałosne że aż brak słów, co tylko dowodzi o poziomie tego użytkownika, ja i tak mam łagodną opinię o tym serialu, ale kiedy serial jest uważany za jedną z najgorszych premier danego roku, to niech się ktoś nie dziwi i nie szczeka, że ktoś uważa ten serial za słaby.
Postacie są irytujący, słabo zagrani, a fabuła jak na początku była ciekawa tak później w drugiej połowie scenarzysta porzucił gdzieś pomysł który miał i pozmieniał i tak pomieszał że wyszło z tego wszystko ze wszystkim, na plus motyw z zębami i sam program w telewizji, jednak uważanie takiego serialu za arcydzieło i porównywanie go z genialnym serialem jakim jest ST to taka błazenada że nadal się śmieję.

PS: Polecam nauczyć się używania ś, ł itp.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
enzetflow

Wooow XDDDD używanie tekstów "a ja z twoją matką" itp. gościu ty się naprawdę coraz bardziej pogrążasz, takich tekstów używają dzieci w podstawówce, okres to sądząc po twoim czepianiu się czyichś osobistych ocen i oglądaniu takich gówien pokroju tego żałosnego serialu, masz ty dziecko, porada, odejdź trochę od swojego okienka na świat, wyjdź ze swojej piwnicy i wyjrzyj trochę na świat, no i naucz się pisać bo normalnie można oczopląsu dostać.

ocenił(a) serial na 6
enzetflow

Oj dziękuję ci za ten komentarz, dzięki temu wiem z jakim niskim poziomem mam do czynienia :D najniższym, tym tekstem udowodniłeś że jesteś tak żałosny i ograniczony że aż trudno to skomentować, okres może i bym miał gdybym był kobietą :) przynajmniej nie mam kompleksów które leczę w internecie rzucając się do innych ludzi bo oceniają inaczej niż mi się podoba i nie oceniam każdego serialu na 10 albo 9 pisząc że to arcydzieła filmografii, polecałbym ci naprawdę skończyć się tu udzielać albo nabrać trochę dystansu i ochłonąć bo jeszcze zadyszki dostaniesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones