PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402517}
6,4 35
ocen
6,4 10 1 35
Chocotto Sister
powrót do forum serialu Chocotto Sister

Chocotto Sister to zdecydowanie jedno z najlepszych anime.Wesołe-pełne optymizmu i humoru,który śmieszy nie tylko młodszych widzów,ale też i starszych.
Historia "prezentu gwiazdkowego" Harumy.Perypetie rodzeństwa i ich przyjaciół dostarczają nam niesamowitych wrażeń. Gorąco polecam.

ocenił(a) serial na 8
libertad

Natknąłem się na ten tytuł po obejrzeniu "Kodomo no Jikan" i był komentarz coś w stylu : Jeżeli komuś się spodobało Kodomo to polecam "Chocotto Sister", patrząc na kadry na tanuki.pl można stwierdzić, że ta produkcja może być całkiem zabawna, lecz to tylko pozory... Ogólnie to anime ma nie najgorszy humor, wręcz powiedziałbym że na dość dobrym poziomie, lecz szału nie ma, że tak powiem Dupy z krzesła nie wyrywa. Faktycznie.... Historia kreci się w okół rodziny i przyjaciół, ale myślę że to trochę za mało. Myślę że ta produkcja zrobiona w 13 epk'ach zrobiła by większą furorę, ale cóż anime można jak najbardziej obejrzeć.
Daję ocenę 8/10, a to dlaczego ? Ponieważ : ~No mogli bardziej się wysilić z ta komedią, myślę że dało się tu więcej wykrzesać z takiego pomysłu. ~Dramat... w pewnym momencie aż było cudnie, ale cóż... jak jest w wielu produkcjach "osłodzone". Wolałem inne zakończenie, ale co Ja mogę. To tyle, Pozdro!
Btw. "Kodomo no Jikan" pod względem komedii jest o niebo lepsze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones