PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852351}

Chucky

6,7 1 058
ocen
6,7 10 1 1058
Chucky
powrót do forum serialu Chucky

Szczerze to teraz jestem już cholernie podjarany na ten serial, mamy już całą najważniejszą obsadę znaną z filmów do poprzednio potwierdzonych Brada Dourifa jako samego Chucky'ego, Jennifer Tilly jako Tiffany i córki Brada Fiony Dourif która ponownie wcieli się w Nicę Piere, oficjalnie swój powrót potwierdzili Alex Vincent jako Andy Barclay i Chritine Elise która ponownie zagra przybraną siostrę Andy'ego - KYLE!

Chyba już nikogo mi do szczęścia w tej obsadzie nie potrzeba, choć fajnie było by jeszcze zobaczyć Karen Barclay, Mike'a Norrisa i Kristen De Silvę ale i bez nich już postacie i obsada na naprawdę duży plus! Może z tego wyjść naprawdę świetna kontynuacja serii filmowej i wydarzeń po "Cult of Chucky".

ocenił(a) serial na 10
Rrouge

I to jest świetna wiadomość. Cały czas się obawiałem , że nie będzie ani Andy'go ani Kyle co byłoby dziwne zwłaszcza , że w poprzedniej części Andy miał sporą rolę , a Kyle była w scenie po napisach , ale na szczęście wracają. Faktycznie przydaliby się jeszcze Karen , Mike i Kristen. Zwłaszcza , że w scenie po napisach Klątwy Laleczki Chucky Andy rozmawia z mamą i prosi by pozdrowiła Mike' a i pyta co u Niego słychać. Więc jakaś furtka jest. Gorzej z Kristen , bo ostatnio była w 3 części ,a potem zniknęła i Andy też nic nie wspomina o Niej

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Brakowałoby mi tylko matki Andy'ego i Mike'a Norrisa.

Rrouge

Szczerze? Mi jakos ta Nica nie pasuje! Tym bardziej po tym jak zakończyła się ostatnia część. Spokojnie mogli pominąć dwie ostatnie części i zrobić kontynuację 5tki. Andy i Kyle oczywiście na plus.

ocenił(a) serial na 8
StormWoman

No mi akurat pasuje bo to moja ukochana protagonistka w serii obok Andyego a samą Fionę wręcz ubóstwiam a 5 częścią i Glenem to gardzę niesamowicie :/ całkowicie część nie w mój gust I zdecydowanie najbardziej znienawidzona przeze mnie część,nie w moje klimaty. Za to 6 część jest jedną z moich ulubionych a 7 też mi się nieźle oglądało. Poza tym skoro 6 i 7 są kanoniczne a serial też jest i chcą w nim traktować wszyatkie części jak kanoniczne  to jest to dla mnie sensowne że chcą brać wszystkie części pod uwagę, nawet na zwiastunie widać przez ułamek sekundy scene z Tiffany i Nicą co wskazuje na to że Chucky nadal siedzi w jej ciele.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Wręcz Don Mancini wpadł na pomysł serialu specjalnie właśnie po zakończeniu Cult aby rozwiązać wydarzenia po nim których było sporo i kontynuować dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones