PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041113}

Ciała

Bodies
6,9 14 348
ocen
6,9 10 1 14348
6,5 6
ocen krytyków
Ciała
powrót do forum serialu Ciała

Nie mogłam się połapać kto jest kim w tej rodzinie. Myślałam, że Polly jest siostrą żony inspektora. Między aktorką grającą Polly, a jej serialową matką i ojcem jest odpowiednio tylko 10 i 12 lat różnicy. Powinni wybrać chyba młodszą aktorkę na córkę. Oni wszyscy wydawali się być w podobnym wieku.

ocenił(a) serial na 6
Stokrotka5300

miałem takie same odczucia

ocenił(a) serial na 4
tentego

Dziwnie się to oglądało.

ocenił(a) serial na 9
Stokrotka5300

to jest film dla inteligentnych ludzi którzy lubią wątek zagadkowy i kryminalistyczny

ocenił(a) serial na 4
JeremiKorybut

Lubię zagadkowe seriale, ale w tym nie widzę nic poza nieudolną kopią Dark (pętla, materia, dialogi)

Stokrotka5300

Podaj jakieś przykłady skopiowanych dialogów.

ocenił(a) serial na 10
J_reverse

Też bym chciała się dowiedzieć...

ocenił(a) serial na 7
JeremiKorybut

A co ma bycie inteligentnym lub nie, do tego że aktorka została źle dobrana wiekowo?

Stokrotka5300

Dokładnie takie same odczucia miałam. Polly wyglądała jak młodsza siostra małżeństwa, a nie córka.

ocenił(a) serial na 8
Ivelise

Miałem tak samo. Początkowo zastanawiałem się kim jest Polly, jak dowiedziałem się że córką to nieźle się zdziwiłem.

ocenił(a) serial na 7
Stokrotka5300

Obstawiam, że najpierw dobrali aktora do roli Alfreda a potem nie mogli dobrać pasującej im 19 latki xD Albo bali się, że jej związek z 45 latkiem nie będzie wiarygodny.

ocenił(a) serial na 5
Ashganka

Wątpię by ona miała 19 lat. W tym wieku pewnie już by musiała pracować a może i miała już męża etc. Ogólnie jej postać i to dlaczego ona została żoną Mannixa nie ma zbyt dużego sensu i nawet nie zostało to wyjaśnione mimo, że jej ojciec zapytał o to Eliasa. Pewnie nawet reżyser czy scenarzysta nie potrafili tego wyjaśnić, poza tym, że zgrywało się do dramaturgii ;)
Co do jej wieku to warto odnotować, że aktorka która ją gra w 1941 ma 64 lata, czyli w 1891 miałaby 14 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones