PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832857}
plakat filmu Cień i kość

Cień i kość

Shadow and Bone
7,1 17 815
ocen
7,1 10 1 17815
5 141
chce zobaczyć
7,0 3
oceny krytyków
Cień i kość
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł

Serial "Cień i kość", na podstawie bestsellerowej serii powieści Leigh Bardugo o Uniwersum Griszów, jest osadzony w rozdartym wojną świecie, a jego główną bohaterką jest osierocona w dzieciństwie Alina Starkov, szeregowa żołnierka, która odkrywa w sobie nadzwyczajną moc mogącą być kluczem do wyzwolenia jej kraju. Ogromne zagrożenie zeSerial "Cień i kość", na podstawie bestsellerowej serii powieści Leigh Bardugo o Uniwersum Griszów, jest osadzony w rozdartym wojną świecie, a jego główną bohaterką jest osierocona w dzieciństwie Alina Starkov, szeregowa żołnierka, która odkrywa w sobie nadzwyczajną moc mogącą być kluczem do wyzwolenia jej kraju. Ogromne zagrożenie ze strony Fałdy Cienia wisi nad krajem, a Alina zostaje odcięta od wszystkiego, co znała do tej pory, aby odbyć szkolenie wojskowe jako żołnierka elitarnej armii władających magią Griszów. Opanowanie nowych zdolności przychodzi jej z trudem i stopniowo zdaje sobie sprawę, że sojusznicy i wrogowie są dwiema stronami tej samej monety i nic nie jest tym, na co wygląda w tym niezwykłym świecie. Toczy się konflikt między niebezpiecznymi przeciwnikami, wśród których znajduje się także szajka charyzmatycznych przestępców. Przetrwanie będzie wymagało czegoś więcej niż tylko magii.

Cień i kość
Zwiastun nr 3 (sezon 2, polski)
Cień i kość
Zwiastun nr 2 (sezon 1, polski) 2:42
Cień i kość
Zwiastun nr 1 (sezon 1, polski) 2:27
nr 3 (sezon 2, polski) 2023-02-20T08:24:47 https://fwcdn.pl/webv/42/42/64242/64242.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/57/832857/Cien_i_kosc_sezon_2___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm
Cień i kość zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

na podstawie
Leigh Bardugo (powieść)
dystrybucja
Netflix
studio
21 Laps Entertainment / Netflix
tytuł oryg.
Shadow and Bone
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.