Clannad

2007 24 odcinki
Clannad
7,8 4 393
oceny
7,8 10 4393
1 555
chce zobaczyć
{"type":"film","id":416317,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Clannad-2007-416317/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Clannad
  • rascal0pl ocenił(a) ten serial na: 10

Właśnie zrobiłem rewatch.
    Przepiękna oprawa graficzna, fenomenalna ścieżka dźwiękowa i fabuła, której nie zapomina się do końca życia. Mistrzostwo absolutne. Mój top 1 w ogólnej kinematografii. Prawdopodobnie czegoś takiego już nigdy nie będzie mi dane zobaczyć.

Więcej z mojej strony + zrzuty:
    https://rascal.pl/anime-manga-japonia/clannad-after-story-20...

• rascal0pl Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś.Całościowo to nie byłaby dla mnie dziesiątka,ale za to After Story jest dla mnie najlepszą serią anime jaką widziałem.Odcinki 17-22 to już w ogóle była masakra,rozkleiłem się na nich a rzadko kiedy mi się zdarza o ile prawie wcale.Przed obejrzeniem myślałem,że Clannad nie będzie dla mnie ale jednak okazał się tytułem wręcz dla mnie.Chyba pójdę dalej i obejrze Kanon podobno jest podobny do Clannadu.

Tak w ogóle to cholernie bawią mnie osoby które skreślają Clannad tylko z tego powodu,że bohaterowie mają wielkie oczy.Przecież to jest żaden argument.

• rascal0pl ocenił(a) ten serial na: 10

zero99 Tym bardziej, że wielkie oczy to była norma (i nadal jest, ale nie już tak). Było wiele serii (również popularnych) gdzie postacie miały o wiele większe oczy i nikt z tego nie robił żadnego halo. Możliwe też, że starsze pokolenia miały bardziej otwarte umysły.

• xBrytan ocenił(a) ten serial na: 8

rascal0pl Kocham anime nad życie, ale mam dosyć ważne pytanie, bo nie pamiętam a znajomy któremu to poleciłem na to narzeka... jest wyjaśnione dlaczego Tomoya nie pamiętał Ichinose z lat dziecięcych po prostu miał słabą pamięć czy była w tym jakaś większa głębia?