PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742526}

Code Black: Stan krytyczny

Code Black
7,6 950
ocen
7,6 10 1 950
Code Black: Stan krytyczny
powrót do forum serialu Code Black: Stan krytyczny

Zaznaczam że i tak będę oglądał "Chicago Med" ze względu na PD i Fire, więc niech ktoś się wypowie co lepsze? Dodam tylko że z nowszych "House MD", "Monday Mornings" w miarę przypadło mi do gustu.

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

Powiem, ze jednak "Code black" zrobilo na mnie wieksze wrazenie niz "Chicago Med". wiecej sie dzialo, wiecej tresci medycznej, mniej glupich nic nie wnoszacych rozmow i zarcikow. Ale to moja prywatna opinia. Narazie bede sledzic dwa, a z czasem zobacze.
No i oczywiscie greysy zawsze w miedzyczasie. :D

Niezalezna99

Dziękuję za opinię chyba sprawdzę. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 6
mitrus80

Moim zdaniem warto, oglądam na bieżąco. Jest klimat "E.R.", ale nie nazwałabym tego absolutnie popłuczynami. Szczególnie postacie "starszyzny" zasługują na uwagę.

kkaska2

Dzięki, jak jest klimacik "ER" to muszę sprawdzić. Zawsze sceptycznie podchodzę do medycznych bo jednak dużo tego wychodzi. Pozdrawiam.

mitrus80

Nie używaj słowa "kultowy", bo jest wyświechtane jak stara szmata.

mitrus80

o ile PD, Fire oglądam i dojdzie jeszcze prawniczy z Chicago to medyczny z tego miasta sobie darowałem. Serial z średnią oglądalnością. można było być zaskoczonym że zdecydowali się go kontynuować.

rafiq11

Fakt że ostatnio już mi się odechciewa Med i Fire oglądać, PD trzyma dosyć dobry poziom.

ocenił(a) serial na 6
mitrus80

Po odcinku 7 drugiego sezonu obniżam ocenę do 6*. Niestety scenarzyści albo są inni niż w pierwszym sezonie, albo się kompletnie pogubili. Powiem tylko, że główną rolę w tym odcinku gra rosyjska łódź podwodna... Po tym wyczynie pozostaję przy serialu tylko ze względu na główną bohaterkę. Szkoda, naprawdę nieźle się zapowiadało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones