PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282001}
5,5 4 699
ocen
5,5 10 1 4699
Codzienna 2 m. 3
powrót do forum serialu Codzienna 2 m. 3

Totalne dno!

ocenił(a) serial na 2

Według mnie nie powinni kręcic takich seriali. Żenada

Mateusz_dziura

Zgadzam się!! To jest taki głupi film że poprostu nie mam siły....czemu telewizja nie zrobi czegoś pożadnego a nie taki kicz... :/

Mateusz_dziura

No i co pan zrobisz? Nic pan nie zrobisz... I Ci jeszcze pożal się Boże aktorzy... :) Żartuje, na 10 bym go nie oceniła, ale na swoje 7 zasługuje. Zawsze lepsze to niż "Świat według Kiepskich" czy "M jak miłość"...

ocenił(a) serial na 9
mononokehime

Zgadzam sie, może nie jest to wybitny serial ale który w obecnej rzeczywistości medialnej taki jest?! ja na 10 daje mu 8, a ocena ta głównie bierze sie ze składowych takich jak: niezła obsada + całkiem fajna gra aktorów. Choćby pan Arkadiusz Jakubik jako Leon, dozorca- gospodarz domu czy choćby pan Jan Kobuszewski, Zofia Czerwińska czy odtwórcy dwójki głównych bohaterów Wojtek Malajkat i Magdalena Wójcik. Pozdrawiam

Mateusz_dziura

dokładnie co pan zrobisz nic pan nie zrobisz. to jest najlepszy tekst jaki słyszałem. Serial nie jest najwyższych lotów, ale o to chodzi. Nie ma być wybitny, poruszać ważne tematy tylko ma być śmieszny. To co jest głupawe jest śmieszne.

Jak ci sie nie podoba to nie ogladaj. Jesty tyle kanałów na świecie.

ocenił(a) serial na 9
Alienpfk

Dokładnie. Jak dla mnie prześmieszny serial. I co najważniejsze SERIAL, a nie TELENOWELA tasiemcowata typu "M jak miłość" i inne przeróżne "Miłoście". Jest łatwa, śmieszna i na dodatek te teksty :) "No i co pan zrobisz panie Piotruniu? Nic pan nie zrobisz..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones