PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738303}

Colony

7,0 5 345
ocen
7,0 10 1 5345
Colony
powrót do forum serialu Colony

A co, jeśli tak naprawdę za dronami i całą resztą stoi jakaś grupa ludzi, która mając dostęp do nowoczesnych technologii postanowiła zmienić świat wybijając większość ludzkości i podporządkowując sobie resztę, by stworzyć swoje własne wydumane społeczeństwo? Taka tam sobie teoria ...

ocenił(a) serial na 7
Mordechaj_Sauerland

Podpinają się pod NWO? Całkiem prawdopodobne i coraz bardziej na to wygląda.Kosmici raczej nie pozwolili by ludziom rządzić, znając naszą mentalność.

użytkownik usunięty
Mordechaj_Sauerland

Nie wiem jak w serialu, ale w rzeczywistości tak jest.

ocenił(a) serial na 4
Mordechaj_Sauerland

W 9 odcinku dostaliśmy odpowiedź.

----------------------------[spoiiler]---------------------------------
Obcy są, to humanoidalne istoty, które mają 4 palce u rąk i szarą skórę.

ocenił(a) serial na 8
Mordechaj_Sauerland

Przez pewien czas też tak myślałem, że to jakiś spisek, ale po 9 odcinku trzeba poczekać co pokażą w 10. Faktem jest że "fabryka" jest gdzieś w przestrzeni kosmicznej (księżyc?), że mamy do czynienia z wyższą technologią. Czy jednak są to kosmici ? Postać z końca 9 odcinka może na to wskazywać, ale jeszcze bym poczekał, bo różnie może być pomimo tej szarości skóry i 4 palców u rąk.

ocenił(a) serial na 7
Pshemq

Zawsze to może być szopka dla tej całej hołoty pod przywództwem Snydera, żeby się bali i bardziej słuchali rozkazów.Gdyby świat podbili jacyś inni ludzie, nazwijmy ich "uprzywilejowani" to raczej nie za bardzo chciano by ich słuchać, bo to zawsze jest człowiek, którego można pokonać, a z kosmitami, to już nie tak łatwo.Byłem prawie pewien, że z ufolami, to jest ściema, ale teraz sam nie wiem.Albo to szopka tych możnowładców, którzy wyreżyserowali ten spektakl, albo to rzeczywiście ufole.

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

Tak, to możliwe i cztery palce nic nie tłumaczą, ale chyba jestem na 70% że to jest E.T. zobaczymy.

ocenił(a) serial na 7
Pshemq

No, ja miałem nadzieję, że to jednak mistyfikacja i ktoś robi resztki ludzkości w przysłowiowego wała.Niestety, watek kosmitów mi jakoś średnio leży, ponieważ tak na dobrą sprawę wyklucza możliwość jakiegokolwiek sukcesu w działaniach ruchu oporu, który to faktycznie tylko uprzykrza życie zarządcom koloni, a nie samym kolonizatorom.Nawet, jeśli to jest ufol i go zatłukli, to konsekwencje wyjdą im bokiem, nic tym nie wskórają.Gdyby załatwili kogoś z ludzi, to ok. został by wymieniony na kogoś innego i po sprawie, a tak, to jest przesrane.Dlatego właśnie nie leży mi taki obrót sprawy, bo 5-cio osobowy ruch poru raczej z ufolami nie wygra.Lepiej by było, gdyby się okazało, że to mistyfikacja i za wszystkim stoją ludzie, wtedy może istniał by cień szansy, ze NIEKTÓRZY z "rządu" mogli by spróbować im się postawić, bo wiadomo, to tylko ludzie, choć dysponujący niezłą technologią.W przypadku ufoli potrzeba czegoś więcej, i więcej ludzi do tego.

ocenił(a) serial na 6
mario_1981

No ja właśnie też mam nadzieję, że to jednak mistyfikacja. Chociaż sposób w jaki stworzony został mur, co pokazano w najnowszym odcinku, sprawia, że zaczynam wątpić. O ile drony, choć bardzo zaawansowane technologicznie, teoretycznie są w zasięgu obecnej cywilizacji, to już olbrzymi mur składający się sam z wielkich latających części to już chyba trochę za dużo, jak na obecne ludzkie możliwości.

ocenił(a) serial na 7
Mordechaj_Sauerland

Jeszcze nie oglądałem, ale jeśli wierzyć teoriom mówiącym, że całe "UFO" to są niesamowicie zaawansowane ziemskie statki, to zbudowanie takiego muru, chyba nie stanowiło by większego problemu, dla posiadaczy takiej technologii.Mam tylko nadzieję, ze nie okaże się kiedyś, że zaatakowała ich Korea, albo Chiny i tylko dla niepoznaki, przebrali się za ufoli ;) W amerykańskich produkcjach, wszystko jest możliwe. ;)

Mordechaj_Sauerland

A może to są ludzie z przyszłości, ewentualnie z jakieś innej linii czasowej

ocenił(a) serial na 6
marcoxp1233

O czymś takim nawet bym nie pomyślał. W sumie ciekawa teoria.

marcoxp1233

marcoxp1233
Ludzie z przyszłości. A wiesz co będzie jak cofniesz się w czasie i coś zmienisz? Możesz się nienarodzić - chciałbyś tego? Albo gmerać w innej linii czasowej?

ocenił(a) serial na 7
Mordechaj_Sauerland

Też o tym myślałam na samym początku pierwszego sezonu, jednak im dalej w las tym bardziej nie jestem tego pewna ;) Na ten moment można chyba śmiało powiedzieć, że wszystko jest możliwe. Podoba mi się teoria z ludźmi z przyszłości, ale to póki co najmniej mi pasuje (gdzieś to już chyba było? 4400?).

ocenił(a) serial na 6
individuel

Mam tylko nadzieję, że serial nie zostanie anulowany zanim wszystko wyjaśnią. :-(

ocenił(a) serial na 8
Mordechaj_Sauerland

Pewnie mają nakręcone jakieś bezpieczne zakończenie, w razie gdyby nie dostali zamówienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones