Colony (2016-2018)
Colony: Sezon 3 Colony Sezon 3, Odcinek 1
Odcinek Colony (2016-2018)

Maquis

42m
7,2 117
ocen
7,2 10 1 117
Colony
powrót do forum s3e1

colony cd....

ocenił(a) serial na 10

Czy jest szansa na wznowienie tego serialu?

ocenił(a) serial na 8
jolinda1

Szukałem ostatnio info na różnych portalach, niestety nic pozytywnego nie znalazłem. :-(

jolinda1

Myślałem żeby obejrzeć ale urwali bez zakończenia chyba?

ocenił(a) serial na 7
Sergi86

Tak.. a szkoda, bo 3 sezon był najciekawszy ze wszystkich (aż o jedną gwiazdkę podniosłem ocenę dla serialu). W 4 sezonie chyba trzeba byłoby podnieść znacząco budżet na efekty specjalne.

Daw0s

Ja też chcę 4tego! Ja zaryzykowałam wiedząc, że są 3 sezony, wiedziałam, że jak wejdę w ten serial to będzie bolało jeśli się okaże dobry, ale dlatego dalam mu szanse. I boli, właśnie skończyłam go oglądać, ale nie żałuję, że to zrobiłam. Świetny serial, mam nadzieję, że jak więcej osób da mu szanse, oceni to moze popatrzą przychylnie i nakręca 4ty sezon albo faktycznie jakiś długi odcinek zamykający wątek. Taki ból czulam też po Timeless...

ocenił(a) serial na 9
Jaga25

Ogromy ból.. jestem w szoku! Serial genialny i bardzo wciągający, ale to zakończenie mnie zabiło - dosłownie

ocenił(a) serial na 9
Jaga25

Mam jak ty. Minal rok i nic sie nie dzieje. Raczej po ptakach. Szkoda...

ocenił(a) serial na 8
jolinda1

Jakby ktoś pisał petycję to ja się podpisuję, ale z zastrzeżeniem, że poziom nie może odbiegać w dół od dotychczasowych sezonów ;)

ocenił(a) serial na 8
xvid

https://www.change.org/p/netflix-save-colony-tv-show-on-usa-from-cancellation?re direct=false

ocenił(a) serial na 8
Darzenka83

I co z tego wynika? Nic

ocenił(a) serial na 8
ziutek11113

kolega prosił o link do petycji wiec dałam wiec jak nic ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones