Colony
powrót do forum 2 sezonu

Nuda i flaki z olejem. Pierwszy sezon jako tako dawał rade, zapowiadał coś ciekawego. Niestety w drugim sezonie 95% każdego odcinka to same zapychacze, nudne i mało ciekawe wątki. Para głównych bohaterów nijaka, raczej odrzuca niż przyciąga.

genin

Chyba zartujesz??!!Drgi sezon jest NIEPOROWNYWALNIE lepszy niz pierwszy.Wreszcie cos sie dzieje,wreszcie cos tam POWOLI sie klaruje:jak wygladala inwazja,jak wyglada swiat,pojawiaja sie pewne informacje(razie bardzo skape ale jednak)na temat obcych i ich motywow.No i ruch oporu zaczyna wreszcie dzialac.Dodaj do tego calkiem niezle ukazane realia okupacji i zycie zwyklych ludzi zlapanych miedzy okupantami a ruchem oporu(nie chca kolaborowac,nie chca byc bohaterami-chca po prostu przezyc).Ja po pierwszym sezonie prawie zrezygnowalem ale drugi mnie wciagnal.

piotr34

Ja mam niestety odwrotnie. Pierwszy był średni - ok dajmy mu szanse może się rozkręci. W drugim liczyłem, ze już jednak akcja nabierze tempa, niestety rozczarowałem się i dalej 95% czasu to mało znaczące watki i zapychacze z reszta poczytaj inne tematy to nie tylko moje zdanie. Zaraz drugim sezon się skonczy, a tu nadal nic nie wiadomo, przeciez nie będe czekał 5 sezonów żeby coś ruszyło.

genin

No ze powoli to idze to sie zgodze ale przynajmniej cos tam zaczyna sie dziac.I cos czuje ze maja jakis ciekawy pomysl na motywy obcych.Ok-musz uciekac.Pozdr.

ocenił(a) serial na 7
piotr34

Jakby nie trzaskali z każdym odcinkiem coraz to nowych pytań a zaczeli stopniowo na nie odpowiadać to byłoby całkiem znośnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones