PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512751}

Community

7,5 19 071
ocen
7,5 10 1 19071
7,9 9
ocen krytyków
Community
powrót do forum serialu Community

Nie dość, że Danny Pudi (Abed) świetnie mówi po polsku, to jeszcze tańczy i śpiewa:
http://www.bonniehunt.com/videos/?mediaKey=5bf70a50-58a6-48df-b86c-47ec6182f53d& isShareURL=true

a w najnowszym odcinku mają kolegę Pawła i trochę mówią po polsku :D

Zauważył to ktoś?

ocenił(a) serial na 7
dnp

Jasne, ale niespodzianka. Przewijałam ten kawałek parę razy, bo aż nie mogłam uwierzyć, że gość tak fajnie mówi po polsku. I poza tym, to takie dziwne usłyszeć polski w amerykańskim serialu :)

ocenił(a) serial na 8
Collony

mialam dokladnie to samo:) ogladalam ten fragment 10 razy:)

ocenił(a) serial na 9
ewcynka16

Ej :D przecie chłopak jest pół polakiem pół hindusem. Jego matka jest polką więc dla mnie nie ma nic dziwnego w tym że mówi i śpiewa w języku swej matuli :)

Do tego już w pierwszych odcinkach mówił po polsku kiedy to zapoznał się ze studentem z naszego pięknego kraju :)

"Pawel, Cześć Pawel.

Siadaj"

mnie rozwaliło :D

ocenił(a) serial na 8
Father_Pio

który to odciek?
i w którym śpiewa kolędy

użytkownik usunięty
Father_Pio

to fajnie, ze mimo ogladania 10 razy nie zauwazyliscie, ze w momencie gdy mowi po polsku, ma podłożony głos. Jak widzę, podniecenie odbiera rozum.. Co chyba nie jest w sumie jakimś odkryciem ;]

absolutnie nieprawda, Danny Pudi jest pół-Polakiem, więc normalnie mówi po polsku i ma świetny akcent.

ocenił(a) serial na 8

Taak, pewnie w domu, jak rozmawia z matką, też mu podkładają głos :>

użytkownik usunięty
Filmwebowabiedronka

co ta opinia ma 'udowodnic' ? oprocz glupoty piszacego?

ocenił(a) serial na 8

Zapomniałam, że wszyscy jesteśmy głupi, bo podniecenie odbiera nam rozum i słyszymy, jak Abed po polsku mówi. A on przecież ma "podkładany głos" i wiesz o tym lepiej od nas, więc musisz nam wyraźnie i głośno powiedzieć, jak to się nie znamy.

użytkownik usunięty
Filmwebowabiedronka

taaak, pewnie w domu z matką też tak rozmawiasz ;)

ocenił(a) serial na 10

a nawet jeśli nie wiedziałby, gdzie polska leży na mapie, mógłby nauczyć się jednej kwestii po polsku, kto by woglę głos pod coś takiego podkładał, za dużo zasobów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones