PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213475}

Conan awanturnik

Conan: The Adventurer
7,4 568
ocen
7,4 10 1 568
Conan awanturnik
powrót do forum serialu Conan awanturnik

Czy ktokolwiek wie gdzie można znaleźć ten fenomenalny serial z polskim dubbingiem lub
przynajmniej z polskimi napisami? Mam tak dobre wspomnienia z czasów, gdy byłem dzieckiem, że
jestem zdeterminowany by nawet zapłacić komukolwiek kto ma ten serial. Skoro teraz bajki są do
niczego, to chciałbym by moje dzieci też oglądały Conana :)
P.S. mam kilka kaset video oryginalnych z kilkoma odcinkami z polskim dubbingiem, lecz chciałbym
obejrzeć całe dwa sezony od początku do końca. No i nie wiem jak zakończyły się losy Conana...
Ktoś/coś? Proszę o komentarze ! :)

ocenił(a) serial na 10
BringMeSomethingBetter

Podziel się w takim razie chociaż starymi odcinkami...ja nie mam żadnego a szukam od kilku lat :)

ocenił(a) serial na 10
kau

Mam 3 kasety VHS, na których dokładnie jest 8 odcinków: Szary Wilk z Xanthus, Gwiazda Shadizaru, Noc ognistych łez, Braterstwo krwi, Gladiator, Serce Rakkira, Wędrowcy ciemności, Niebiański pazur. Jeśli jesteś nadal zainteresowany to napisz, a pomyślimy co dalej.

ocenił(a) serial na 10
BringMeSomethingBetter

Oczywiście każdy odcinek z polskim dubbingiem. Aż dziwne, że nikt takich kaset nie ma, bo może jakoś wspólnie uzbieralibyśmy wszystkie odcinki.

ocenił(a) serial na 10
BringMeSomethingBetter

3 razy próbowałem napisać pw i nie chciało się wysłać więc odpowiem tutaj. Byłym prze MEGA wdzięczny jeżeli dałbyś radę to jakoś zripować i wrzucić na jakiś serwer. Jestem wielkim fanem Conana i szukam odkąd pamiętam nawet jednego odcinka a Ty masz ich 8 ! Masakra, dzięki za odpowiedź na komentarz i odezwij się co i jak :) Pozdro

kau

2 odcinki z polskim dubbingiem są na yt:
https://www.youtube.com/watch?v=SG6cWlBuHgo

BringMeSomethingBetter

Hejka, mam 6 odcinków z lektorem, 15 odcinków z dubbingiem i 1 odcinek nie w całości,
BringMeSomethingBetter masz jeszcze te swoje odcinki wysłałbyś mi jakoś?

ocenił(a) serial na 10
marcinmukowoz

Nie wiem jak to zrobić skoro mam na kasetach video, a i mam też kilka na komputerze, ale pewnie je masz, bo pobierałem z sieci. Mam też całość po angielsku, ale napisów nikt nie stworzył.

BringMeSomethingBetter

Możesz zakupić różnego typu grabber który przegrywa kasety VHS na laptop lub inne sprzęty. Ps.: Nie wiem czy wiesz ale też jest serial Conan i młodzi wojownicy podobny serial z głównym bohaterem Conanem tą samą kreską robione tylko ten serial to jest oddzielna przygoda. Fragment jednego z odcinków możesz zobaczyć u mnie na YouTubie na kanale Wieczorynka TV. A po za tym mówiłeś że te odcinki które masz na kasetach Vhs są z dubbingiem. One nie są przypadkiem z lektorem i są już na cda? Odpisz.

BringMeSomethingBetter

To zagraj może tylko sam dźwięk może tylko telefonem po prostu lub innym urządzeniem który nagra dobry dźwięk a obraz się podstawi. Tylko nagraj całość wraz z tylówką

BringMeSomethingBetter

Niestety na gryzoniu jest tylko pełna angielska wersja. Da się oglądać, ale to już nie są te wspomnienia. W ogóle powstał polski dubbing dla wszystkich odcinków?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones