Continuum: Ocalić przyszłość (2012-2015)
Continuum: Ocalić przyszłość: Sezon 3 Continuum: Ocalić przyszłość Sezon 3, Odcinek 2

Minute Man

7,7 164
oceny
7,7 10 1 164
Continuum: Ocalić przyszłość
powrót do forum s3e2

Drugi odcinek również trzyma ponad przeciętny poziom.
Okazało się, że to nie Kira zabiła Kirę. (ale czy aby na pewno ? okaże się w ciągu miesięcy jak w końcu oczyszczą tego screena bo jest więcej niż pewne że za nim rozwiążą tą zagadkę to trochę potrwa, zostawią sobie na końcówkę) No i coś się szykuje, że Alec czasopodróżnik gdzieś zniknie w cień.. dotarło do niego, że narobił tylko szkód i nie powinien już się wtrącać.. czy zniknie ? Oby nie, tak jest ciekawiej.

Ps. Doctor Lee jako bad character totalnie nie pasuje :D
Ps2. Podoba mi się jak wcześniejsze odcinki miały już uwzględnione przyszłe wydarzenia które teraz oglądamy. Twórcy już wtedy wiedzieli co chcą zrobić, że np tutaj będzie dwóch Aleców. Np na kwadracie u Jasona, albo jeszcze wcześniej jak Alec wchodził na posterunek co był inaczej ubrany i mnie zastanawiało w 2 sezonie czemu jest on inaczej ubrany.. a tu proszę, to był Alec z przyszłości mimo że jeszcze wtedy tego nie wiedzieliśmy. Świadczy to że twórcy wiedzą co chcą robić, a nie wymyślają na poczekaniu.. to recepta na dobry produkt. Każdy sezon jest o poziom lepszy.

ocenił(a) serial na 8
Zetnakatel

W cień? Prawdopodobnie Kira zabiła go, co prawda nie pokazali tego ale był strzał na końcu.

ocenił(a) serial na 8
baca130

To burmistrz się zabił w tym samochodzie.

ocenił(a) serial na 8
krzysztof201

możliwe

ocenił(a) serial na 9
Zetnakatel

Mnie tylko wkurza, że Carlos już 3 odcinki pyta która to jest ta Kiera, co była jego przyjaciółką itd.

Jak dla mnie - obie. I ta, która została wcale nie jest inna. To była ta sama osoba, tylko życie pierwszej skończyło się wcześniej.
"Nowa" nie ma może paru dni doświadczeń tamtej (od momentu powstania osobnej linii czasu, w której tamta zginęła).

Chyba że w jakiś sposób uznajemy, że tych parę dni innych doświadczeń powoduje, że jest to inna osoba.

Tutaj jeszcze mógłbym coś dodać, ale byłby to spoiler z 4. odcinka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones