Continuum: Ocalić przyszłość (2012-2015)
Continuum: Ocalić przyszłość: Sezon 3 Continuum: Ocalić przyszłość Sezon 3, Odcinek 4

A Minute Changes Everything

7,5 150
ocen
7,5 10 1 150
Continuum: Ocalić przyszłość
powrót do forum s3e4

S03E04

ocenił(a) serial na 7

Darujmy sobie ogólnie o odcinku - kto co myśli, komu co się podoba. Nie obchodzi mnie też
zwyczajna detektywistyczna praca Kiery i Carlosa - okej, jest spoko, ale brak tam miejsca na
fanowskie teorie. Interesują mnie póki co tylko ci dwaj geniusze nazywający się Alec Sadler i Alec
Sadler. Obstawiam wciąż który zginie - i nie mam pojęcia. Chyba że możliwa jest opcja, w której
Alec-który-nie-przeniósł-się-w-czasie będzie aż do 2077 rozwijał Piron, a Alec-podróżnik-w-czasie
zajmie się SadTechem? To by było intrygujące rozwiązanie. W przeciwnym wypadku obstawiam
śmierć Aleca-podróżnika, ale to czysta matematyka - mamy Kierę-podróżniczkę, która przeżyła,
więc dla równowagi niech przeżyje Alec-nie-podróżnik.

Ach, i jeszcze jedno. Pod koniec odcinka, którego Aleca wybrała Emily? Nie mogłem się
zorientować.

ocenił(a) serial na 8
kilstrit

Wybrała Aleca-podróżnika.
Jest jeszcze opcja, że Emily z nim gdzieś wyjedzie(przed jej śmiercią planowali jakiś wyjazd) i obie postacie po prostu znikną z serialu.

ocenił(a) serial na 7
baju15

Szczerze wątpię, Alec właśnie wyrasta na centralną postać, ważniejszą nawet od Kiery. Myślę, że będą jeszcze jakieś kwasy z dwoma Alecami, ciężko mi teraz powiedzieć na czym będą polegać. I czekam na jakieś wątki korporacyjne, tzn. na ukazanie relacji między Pironem a SadTechem, skoro oba w teorii mają tego samego szefa.

ocenił(a) serial na 8
kilstrit

Wiem, że Alec jest bardzo ważną postacią, ale w tej chwili jest ich dwóch.
Wyraźnie widać, że Alec-podróżnik najbardziej interesuje dziewczyna, a tego drugiego firma, którą dostał w spadku po ojcu.
Ale raczej masz rację i pewnie obaj zostaną. Wyjazd jednego z nich wydaje się zbyt prostym rozwiązaniem.
Prędzej czy później Alec-podróżnik odkryje sekret Emily i wszystko pójdzie się jeb... między nimi.

Czy tylko ja zauważyłem, że Alec(Piron) stał się ostatnio strasznym dupkiem? Nawet bym powiedział, że to słowo to za delikatne określenie.

ocenił(a) serial na 7
baju15

A jaki jest sekret Emily, którego jeszcze nie odkrył A-podróżnik? W sensie chodzi o to, że zabiła jego ojca? Wydawało mi się, że A-podróżnik nie przepadał specjalnie za Escherem, porzucił rodzinny biznes na rzecz właśnie naszej kochanej rudej.

Ta, A-piron stał się okropny, ale ciężko mi go nie winić i nie czuć jakiejś empatii. Wszyscy go wyrolowali, Kiera, drugi Alec, Emily (przecież odkrył jej bycie agentką w zupełnie inny sposób niż A-podróżnik), Kellog. Czuje się upokorzony i osamotniony, i ma ku temu dobre powody. Dalej uważam za możliwe, że zostanie na wiele lat głową Pirona a jego alternatywny bliźniak, podróżnik, szefem SadTechu.

ocenił(a) serial na 8
kilstrit

Masz racje. Twoja wersja jest najbardziej realna. Niedługo się przekonamy ;)

ocenił(a) serial na 9
kilstrit

Kiedy i jak Kiera wyrolowała Aleca-Pirona? Bo nie mogę tego ogarnąć a drugi raz, sezon będę oglądał dopiero wtedy, kiedy wyjdą wszystkie jego odcinki.

ocenił(a) serial na 8
Spajs

Może nie wyrolowała, ale nie powiedziała mu o drugim Alecu.
Tłumaczyła się mu, że chciała go chronić, ale on nie chciał tego słuchać.
Więc się na nią obraził. Jak na większość swoich znajomych. Chłopak powinien dorosnąć, w końcu jest szefem wielkiej korporacji.

ocenił(a) serial na 9
baju15

Do tego to nie jest "jego" Kiera, bo tamta umarła. Też byłoby mi trudno komukolwiek zaufać w takiej sytuacji. Chociaż trudno taką sobie wyobrazić. ;D

ocenił(a) serial na 8
Derfi69

Ale on nie wie, że są dwie kiery.
I na pewno nie wie, że ta z jego linii czasu nie żyje.
Dużo osób go okłamało, ale on nawet nie chce słuchać wyjaśnień tylko się na wszystkich obraża i się nad sobą użala jaki on to jest biedny. Mogę zrozumieć jego nastawienie wobec Emily, bo to co ona zrobiła to nie było ukrywanie przed nim prawdy czy małe kłamstwo, ale dużo bardziej poważna sprawa.
Za to nie mogę zrozumieć tak szybkiego spławienia Kiery. Szczególnie po tym wszystkim co razem przeszli.
Zachowuje się czasami jak dzieciak. Wiem, że nim jest, ale już dużo w życiu przeszedł i kieruje Pironem.
Więc mam nadzieje, że szybko dorośnie i pogodzi się z Kierą, bo tym dwoje najlepiej wychodzi wspólna współpraca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones