Continuum: Ocalić przyszłość
powrót do forum 2 sezonu

Drugi sezon Continuum jest jak na razie o wiele lepszy niż jego poprzednik. Jakby producenci
skoczyli o klasę wyżej. Ciekawe, czy to motywacja spowodowana większą widownią, dopływ
gotówki czy może zmienili scenarzystów?:P Tak czy siak, serial robi się coraz ciekawszy...

silvach

Po prostu. To było dawno do przewidzenia że s2 będzie lepszy. Seazon 1 zawsze jest rozgrzewką dla wszystkich. Dla aktorów, muszą się wczuć w rolę, dogadywać się ze sobą. Dla innych ludzi na planie i dla reżyserów i scenarzystów gdzie po s1 mogli poczytać jak się serial przyjął i na podstawie tego poprowadzić w tym kierunku serial aby uniknąć tego co nie podobało się odbiorcom, uniknąć swego rodzaju błędów.

Poza tym wydaje mi się, że gdzieś czytałem że twórcy mają ogólnikowy plan na 7 sezonów. Więc w każdym pomalutku będą wprowadzać swoją wizję i stawiać krok wyżej. W pierwszym sezonie ogólne wprowadzenie postaci, nowa sytuacja itd itd.. a odcinki nudnawe, no być muszą co by za szybko nie zakończyć wszystkiego. Poza tym serial ma mały budżet i trzeba jakoś w tym zakresie działać aby to pogodzić.

ocenił(a) serial na 8
Zetnakatel

Masz rację. Zapomniałem, że na planie filmowym też są ludzie a nie androidy stworzone do grania :)

Mam nadzieję, że serial będzie szedł w tym kierunku w którym podąża teraz. Coraz więcej intryg, trochę polityki... wystarczy chociaż spojrzeć na Juliana i jego "obstawę" w więzieniu, która zmienia się z każdym podmuchem wiatru :)

Pozdrawiam i mam nadzieję, do zobaczenia za 7 sezonów!

silvach

Jak dla mnie to serial genialny. Takie typowe scfi jak tekwar z gier... podobaja mi sie kolejne pytania z podrozami z czasem *kompleks dziadka czy rownloegly swiat) plus troche czegos co sie nie nazywa procedural stawia jak u mnie serial na najwyzsza polke.
mam nadzieje ze po brawurowym scenuriuszu s1 nie nastanie tandeta...

ocenił(a) serial na 7
andys

Właśnie obejrzałam 9 odcinek drugiego sezonu i muszę przyznać, że jednak bieg wydarzeń powinien zostać zmieniony, bo to co widzimy w przyszłości to tragedia. Tylko oczywiście metody Liber8 nie są dobre. Nawet nie umieli trzymać grupy w całości.
Myślę, że Keira myśli o rodzinie, ale nie zdaje sobie sprawy z wielu rzeczy, które działy się w jej czasie. Żyła trochę w nieświadomości. Bo nawet przenosząc się w czasie można zauważyć, że jej wiedza jest powierzchowna.

ocenił(a) serial na 10
silvach

Po 10 odcinku 2 sezonu podniosłem ocenę na 10. W morzu miernoty zalewającej TV, Continuum jest arcydziełem. Z każdym kolejnym odcinkiem serial staje się coraz bardziej ciekawy i złożony. Mam nadzieję że nie zmarnują potencjału, bo od dawna nie byłem tak wciągnięty w fabułę i co najważniejsze serial zaskakuje mnie, nie mogę przewidzieć co się stanie dalej co jest ekscytujące :D

ocenił(a) serial na 9
LukC

A ja się podpisuję pod Twoją wypowiedzią :P 2 sezon o wiele lepszy jak na razie od 1, serial jest niby jednowątkowy, ale zarazem wielo i na dodatek nie ma jasnego podziału na dobry/zły charakter, bo postępowania chociażby Kiery zmuszają do zadania sobie pytań, jak również idea Liber może być i słuszna wedle tego co się stanie w przyszłości, ale ich środki do celu..

Marga

Znakomicie poszerzyli bazę serialu, widzimy coraz więcej tła, postacie zaczynają nabierać głębi - z odcinak na odcinek coraz lepiej.

rahl

Ja bd z radościa oglądać te 7 sezonów jak nie uśmiercą Sonii, Garzy, ani Travisa :) Moi ulubieni bohaterowie :) Sonia w ciąży ciekawe jak maja to zamiar rozkręcić :)

kKahlan

Niestety serial staje sie coraz glupszy.Terrorysci robia co chca, policja jak zwykle 10 lat za murzynami a z glupiego dzieciaka zrobili przywodce.

wearethepeople

Dokładnie serial jest okrutnie dziecinny. Główna fabuła jest całkiem ciekawa ale cała reszta to jak dla mnie lipa. Sztuczne postacie, dialogi, oglądając ten serial mam wrażenie że trafiłem na ciekawą historię tylko ktoś jej nie umie opowiedzieć.

ocenił(a) serial na 4
LukC

To chyba za bardzo wielu serialów wcześniej nie widziałeś, skoro dałeś 10. Bo drugi sezon jest nudnawy, poza dwoma pierwszymi i dwoma ostatnimi odcinkami resztę można by sobie darować, bo niewiele wnoszą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones