PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766284}

Conviction

6,9 760
ocen
6,9 10 1 760
Conviction
powrót do forum serialu Conviction

czytalam ze skasowali serial. prawda to?

ocenił(a) serial na 7
mania19

Tak, niestety :/

klaudia01300

A juz mialam zaczac ogladac

ocenił(a) serial na 7
mania19

Szkoda widziałem kilka odcinków i fajnie się oglądało . Tylko największą zgubą tego serialu było to że każdy odcinek wyglądał dokładnie tak samo . Na początku pokazanie zbrodni , potem odliczanie dni i zawsze w okolicach 35 minuty odkrycie sprawcy i wypuszczenie niewinnego za krat . Myślę że to mogło przeważyć szalę , gdyż aktorzy dobrze odgrywali swoje postacie /

ocenił(a) serial na 8
mania19

No to się zawiodłam teraz. A już myślałam, że mam fajny serial dla siebie na co najmniej 3 sezony :/
Wielka szkoda...
A czy w takim razie możecie polecić coś w podobnym stylu?

ocenił(a) serial na 7
mroziaczek

Kurcze nawet nie wiedziałam, w takim razie niech Hayley Attwel wróci do Agentk Carter bo skasowanie tamtego serialu było niefajne.

A co do polecenia produkcji tego typu to:

Motive fajnie sie ogląda, Closer (uważam najlepszy serial typu lekki kryminał mimo 7 sezonów dobrze utrzymali fason do końca bez durnych romansideł i robienia z serialu telenoweli), poza tym Major Crimes który jest spin offem Closer, Castle ale tylko 3 pierwsze sezony (dalej zaczyna sie Moda na Sukces poza pojedynczymi odcinkami), Mentalista też niestety nie całość bo ostatnie dwa sezony spieprzyły cały fajny serial, Forever niestety skasowany po jednym sezonie ale zamknęli wszystko w miarę ok i nie ma niedosytu, choć serialu szkoda bo naprawde dobry, no i Lucifer..............hmmm jak bym pomyslała to pewnie coś by mi jeszcze sie przypomniało.

kamarza

Serial
Sposób na morderstwo polecam wszystkim :)

ocenił(a) serial na 7
Nickjonas

O tak zgadzam się to zdecydowanie warte obejrzenia

Nickjonas

do 2 sezonu fajne... ale później już nudne i schematyczne, znowu kogoś zabijamy, cofamy się ciągle w czasie, wkurzamy widza, rozczulamy się nad Wesem itp 1 sezon naprawdę miazga i szczena opada, ale później już dużo traci

ocenił(a) serial na 8
kamarza

O, super. Bardzo dziękuję za tą listę ;)

ocenił(a) serial na 8
mania19

No to się zawiodłam teraz. A już myślałam, że mam fajny serial dla siebie na co najmniej 3 sezony :/
Wielka szkoda...
A czy w takim razie możecie polecić coś w podobnym stylu?

mania19

Tak.

abreu

Dobrze, ze nawet nie zaczelam ogladac

mania19

Ojej nie zablokował. Biedactwo nie wie, że tu piszę. Hehe.

abreu

A wszedzie Cie blokuja czy tylko na innych?

mania19

Na innych. Teraz ten pajac nie wie, że tu piszę i jest spokój.

abreu

Ogladales ten serial?

mania19

Nie ogladalem.,

abreu

https://thumbs.dreamstime.com/z/kolorowy-handmade-lizak-54349286.jpg

nagroda :D

mania19

Smutno mi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones