PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833621}

Criminal: Wielka Brytania

Criminal: United Kingdom
6,8 4 005
ocen
6,8 10 1 4005
Criminal: Wielka Brytania
powrót do forum serialu Criminal: Wielka Brytania

Criminal brytyjski stoi na dobrym poziomie, przede wszystkim aktorsko. Bandyci fajnie zagrani. Policjanci nieco gorzej, ale jakoś im kibicowalam. Historie kryminalne dość ciekawe, tj. Przynajmniej dotyczą morderstwa.

Criminal francuski to skrzyżowanie ruchu metoo, z bardzo źle rozumianym feminizmem, szczyptą homoseksualizmu, wyzyskiwaniem biednych Arabów i trochę o atakach bombowych:) :). Czyli historie jak z kosmosu :), ale to pewnie problemy aktualne we Francji. Aktorstwo strasznie dretwe.

Criminal hiszpański to całkiem dobre sprawy i okropna, po prostu okropna baba, która przesluchiwala wszystkich i która wszystko psula:) :).

Niemieckiego jeszcze nie widziałam, bo francuski mnie wykończyl:) :)

Ogólnie serial jest średni, ale wciąga :) :)

ocenił(a) serial na 6
nan_s

Niemiecki jest o wiele lepszy od Brytyjskiego

ocenił(a) serial na 7
HighRisk

Dzięki za info :) :) obejrzę na pewno :)

ocenił(a) serial na 7
nan_s

Criminal niemiecki jest najlepszy. Świetne aktorstwo i ciekawe sprawy. I dwójka policjantów super:). I ta scena w windzie na końcu, po prostu zaskakuje!!!

ocenił(a) serial na 8
nan_s

Jak dla mnie brytyjski i niemiecki najlepsze. Gwiazdka niżej dla francuskiego i hiszpańskiego, ale ogólnie cała seria udana :)

ocenił(a) serial na 6
nan_s

Obejrzałem wszystkie 4 serie i tak to klasyfikuje

1. Niemcy
2. Francja
3. W.Brytania
4. Hiszpania

ocenił(a) serial na 7
HighRisk

:)
Dla mnie
1. Niemcy
2.W.Brytania
3.Hiszpania,
4.Francja.

Przy czym, ciąg dalszy interesuje mnie tylko w cryminalu niemieckim :) :)

ocenił(a) serial na 9
nan_s

a dla mnie wygląda to tak:
1. UK
2. Niemcy/Francja
3. Hiszpania

ocenił(a) serial na 6
nan_s

czy ja wiem czy jest wciągający jakoś szczególnie? Na razie jestem po 3 odcinkach- nie jest zły ale oglądam juz chyba tylko żeby to skończyć

nan_s

Dzięki Twojej recenzji- dam szansę temu serialowi :)

nan_s

co do Hiszpańskiego się zgadzam ta kobita jest irytująca. W angielskiej wersji podobał mi się sposób przesłuchań (albo może bardziej kultura) bo ze znajomymi się śmiejemy że PL wersja to była by tylko przemoc i przekleństwa . FR i D jeszcze nie widziałam.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones