PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679743}

Cuda życia

Wonders of Life
7,6 233
oceny
7,6 10 1 233
Cuda życia
powrót do forum serialu Cuda życia

niesamowitości

ocenił(a) serial na 10

Jestem po prostu oniemiały z wrażenia po obejrzeniu każdego odcinka z serii "wonders of..." Jak
na razie to zdecydowanie najlepszy serial dokumentalny jaki kiedykolwiek oglądałem :D
Zrealizowany z ogromnym rozmachem, wyjaśniający fundamentalne prawa rządzące światem
dookoła nas w piękny, ciekawy i zrozumiały sposób, głównie za sprawą niesamowitego
prowadzącego. Naprawdę polecam :)

PS. Jak ktoś by mi polecił jakieś inne godne uwagi dokumenty to byłbym niezmiernie wdzięczny
bowiem nieuchronnie zbliżam się do końca "cudów..." :(

użytkownik usunięty
tymionek

zgadzam się z Twoim postem :) pomimo faktu, że obejrzałam na razie pierwszy odcinek (właśnie skończyłam go oglądać) stwierdzam, że serial jest po prostu genialny, ciekawy, wciągający. do tego - nie wiem jak w dalszych odcinkach - piękne krajobrazy i lokacje (pojawiło się tu moje ukochane Palau i Malezja!! <3) naprawdę urzekają :) jednym słowem - niesamowity :)

jak skończę Wonders of Life to zaczynam miniserial Life (Życie). jeśli okaże się równie ciekawe dam znać :)

ocenił(a) serial na 10

Life również już przerobiony i również grubo polecam :) zresztą chyba wszystkie produkcje dokumentalne spod skrzydeł BBC trzymają wysoki poziom

tymionek

Planet Earth z 2006r.
11 odcinków

ocenił(a) serial na 10
tymionek

Skoro resztę Wonders Of już znasz, to tak jak wspomniał h4r wyżej, Planet Earth. Zdecydowanie :)

tymionek

Z Brianem Coxem "Human Universe" / "Człowiek i Wszechświat"/. JA jeszcze uwielbiam "Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem", ale tam brakuje poetyki, niesamowitego klimatu opowieści o wszechświecie, jaką snuje Brian Cox.

tymionek

Gdyby ktoś jeszcze szukał podobnych seriali, to polecam wszystko co wychodzi spod magicznej ręki Davida Attenborough (zaskakująco ciekawe jest "The Life of Birds"), a także serię "Cosmos - A Spacetime Odyssey", również z wyśmienitym prowadzącym. Podobno wcześniejsza odsłona Cosmosu (prowadzona przez Carla Sagana) też jest dobra, ale nie oglądałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones