PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856325}
8,0 20 128
ocen
8,0 10 1 20128
7,6 5
ocen krytyków
Cyberpunk: Edgerunners
powrót do forum serialu Cyberpunk: Edgerunners

Muszę przyznać, że jestem porażony tym jak nieprawdopodobnie płytką fabułę ma ten serial. Ogląda się to po prostu strasznie. 99% czasu to idiotyczne teksty bez znaczenia dla linii dialogowych między postaciami lub nieustanna walka, a realnej fabuły, rozwoju postaci, budowania więzi między bohaterami tam po prostu nie ma.

Na tle wielu innych seriali ten to jest po prostu totalny dramat. I ja oczywiście rozumiem, że to się może podobać fanom klimatów Cyberpunk tym, którzy przeszli całą grę i wyłapują wszystkie mrugnięcia okiem i przez to nie potrafią zauważyć, że tej czy innej rzeczy nie dowiedzieli się z serialu tylko uzupełnili sobie na podstawie znajomości gry, ale hermetycznie ten serial jest absolutnym koszmarem.

Próbowałem do niego podchodzić kilkukrotnie i za każdym razem czułem się trochę tak jak podczas oglądania rolek na facebooku, w któych ludzie robią idiotyczne nikomu niepotrzebne rzeczy i miliony to oglądają, a mnie to po prostu koszmarnie męczy.

szymonkoronkiewicz

Wszystkie argumenty są całkowicie nie trafne czytając to miałem wrażenie że opisujesz całkiem inny serial.
Cały serial Fabularnie sprawdza się świetnie i kapitalnie pokazuje jak wygląda prawdziwe night city i porusza bardzo ciekawy temat jakim jest cyberpsychoza wspaniałe oddając go na postaci Martineza.
Nie wiem dalej co miałeś na myśli z słaba fabułą może jej nie wyłapałeś albo oglądałeś za razem przeglądając rolki na Facebooku?
Fabuła jest o typowym chłopaku który był uczniem w nie swoim towarzystwie i przez złe dla niego potoczenie wydarzeń został całkowicie sam bez rodziny dochodu a jedyna rzecz która mogłaby mu pomóc był wszczep ktory poczatkowo chcial sprzedac lecz zaproponowano mu nie adykwatna sumę, dlatego tez pod wplywem emocji postawil sam se go wszcepic aby moc zemscic sie na dręczocych go w szkole dzieciakach Przez potoczenie wydarzeń david trafił w towarzystwo które zapewniło mu pracę że stałym dochodem ale zarazem zmieniające go u wymuszające na nim zmianę pod warunki pracy. Z racji że było to jedyne źródło zarobku i była am dziewczyna która mu się podobała został tam. I był z nią wątek miłosny nie moe ze nie. sam Martinez jest wręcz definicja rozwoju postaci gdyż widać jak przez powolne dodawanie wszczepów zmieniał się co finalnie przerodziło się w cyberpsychozę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones