PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856325}
8,0 20 153
oceny
8,0 10 1 20153
7,6 5
ocen krytyków
Cyberpunk: Edgerunners
powrót do forum serialu Cyberpunk: Edgerunners

Feminizm, czyli lewackie hurr durr, mężczyźni słabi, kobiety silne, precz z kapitalizmem, mamy multi kulti twórców i multi kulti w obsadzie. Niech Netflix zdycha!

ocenił(a) serial na 7
NormalnyCzlowiekPolak

A co Netflix ma do tej produkcji? Bo o ile się orientuję, to jest odpowiedzialny tylko za dystrybucję serialu. Pomijając wstawkę o lewactwie i krytyce kapitalizmu,to czy oglądaliśmy ten sam serial?

ocenił(a) serial na 1
maxmauser

Wszystko jedno, nikt normalny by takiego poprawnego politycznie badziewia nie zamieścił na swojej platformie. Więc Netflix nawet pasuje.

NormalnyCzlowiekPolak

platne trolle dotarly nawet na filmweba :O

ocenił(a) serial na 1
Mystik_3

Czyli ty i twój chłopak maxmauser, którzy będą teraz bronić poprawności politycznej?

ocenił(a) serial na 7
NormalnyCzlowiekPolak

Tak i najsilniejsza (nie licząc Adam Smashera) postacią najbardziej pozytywna, okazał się główny bohater który SPOILER poświęca swoje życie ukochanej, której drugi raz ratuje życie. Przepisuje swój majątek zarobiony na „złym wolnym rynku” przyjacielowi i ukochanej. Jak byś znał świat, CP to byś ogarniał że w pierwszej kolejności, krytykuje nieudolność skorumpowanych rządów i polityków w którym korporacje przejmują władze i żeby coś osiągnąć to, trzeba zapierd… bo socjal nie istnieje. Jaki feminizm, jak pierwsze skrzypce grają tu faceci (kobiety to kochanki lub zdradzieckie s.ki) i cała ekipa to Biali, ja to się dziwie, że puścili ten serial na Netflixie, ale wpierw trzeba znać świat CP i zobaczyć serial.

ocenił(a) serial na 1
MegaMaro

Główny bohater ma na nazwisko Martinez, więc nie jest biały. A z marketingu jasno wynika, że w tym filmie jest silna kobieta, która go uczy, bo jako mężczyzna bohater jest niedojdą, dopóki kobieta go wszystkiego nie nauczy. Cała ekipa to biali? To chyba nie oglądałeś serialu, bo murzyna widać już w zwiastunie.

ocenił(a) serial na 7
NormalnyCzlowiekPolak

Widać ze ch.. oglądałeś, ten serial. Hiszpan czy Brazylijczyk w tym przypadku to Dominikanin o jasnej karnacji (Podkreślający swoją wiarę - bardzo lewackie) o imieniu np. Martinez to Hindus czy Murzyn ? Cały gang „Punków” jest biały (jedyny wyjątek jest Azjatka). Na czele którego stoi chłop (Mentor głównego bohatera - a nie silna kobieta) Kobieta bezwarunkowo, w nim się zakochuje i widać że ma dość życia jako najemnik i chce z nim zacząć, normalne życie. Samo ukazanie poświęcenia, człowieczeństwa i miłości przez głównego bohatera - jest genialnie pokazane. Do tego dziwne, żeby w futurystycznym Amerykańskim mieście, nie było miszmaszu kulturalnego i murzynów - zwłaszcza że twórca całego świata jest czarny. Jak uważasz, się prawicowca to przestań pisać takie farmazony, bo tylko ośmieszasz takie środowisko później ludzie uważają, ultr prawicowców mojego pokroju za faszystów czy tych niedorozwiniętych pisiorów. No chyba że, trollujesz lub masz jakiś wykrzywione spojrzenie na świat (głosujesz na socjalistyczne pisdy), gdzie wszędzie widzi Lewaków, aaaa to jeszcze można zrozumieć.

ocenił(a) serial na 1
MegaMaro

Osoby hiszpańskiego pochodzenia w Ameryce to już niestety nie biali ludzie, tylko latynosi, którzy zmienili swoją kulturę i zwyczaje i odcięli się od białych. Czyli przyznajesz, że w tym serialu jest Azjatka. A mentor głównego bohatera jest biały czy czarny? Tego nie napisałeś, więc założę się, że czarny. Raczej byłoby dziwne, gdyby we współczesnym lewackim kinie propagandowym nie było miszmaszu kulturalnego i murzynów. A to, że twórca całego świata jest czarny tylko tłumaczy dlaczego ludzie tak płaszczą się przed cyberpunkiem i dlaczego media tak go promują, pomimo słabych ocen gry, które teraz poszły w górę. Hm... to też podejrzane. Zupełnie jak ostatnie wybory w Stanach Zjednoczonych, w których nagle głosy na bideta poszły w górę. To chyba ty trollujesz, twierdząc, że jesteś ultra prawicowcem. Coraz więcej takich trolli próbujących rozbić środowiska prawicowe od środka w internecie. Poza tym zdradziłeś się już nazywając się "ultra prawicowcem". To określenie propagandowe wymyślone przez TVN. Każdy normalny człowiek wie, że nie ma czegoś takiego jak skrajna prawica, centroprawica, czy ultra prawica, tylko jest prawica i lewica, czyli prawda i kłamstwo. Nie ma nic pomiędzy tak samo jak nie ma nic pomiędzy prawdą, a kłamstwem.

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 7
NormalnyCzlowiekPolak

Kto tu niby broni poprawności politycznej? Z resztą szkoda mojego czasu na polemikę z trollem. Nie pozdrawiam

ocenił(a) serial na 1
maxmauser

No pewnie, jak ktoś ma inne poglądy, niż ty to od razu troll. I tak wygląda wasza lewacka tolerancja w praktyce.

NormalnyCzlowiekPolak

Panie Polaku filantropie patrioto, idź pan chrzanić swoje kocopoły gdzie indziej

ocenił(a) serial na 1
a_n_onim

I to jest właśnie ta wasza lewacka hipokryzja. Niby jesteście tacy tolerancyjni, ale patriota ma zamknąć mordę, bo prawda was obraża.

ocenił(a) serial na 8
NormalnyCzlowiekPolak

Widzę że wyścig o złotego dzbana w tym roku jest tak zacięty że nie mam co liczyć na miejsce nawet w pierwszej 50. Meh

ocenił(a) serial na 1
WTTW_FILM

Dla ciebie już nagroda czeka.

ocenił(a) serial na 8
NormalnyCzlowiekPolak

No nie wiem jak można dać temu 1, ja jakbym miał dać czemuś 1 to bym do końca wgl nie ogladał bo szkoda czasu, serio dalej nie czaj jak dałeś taką ocenę i wysiedziałeś do końca XD

ocenił(a) serial na 1
Aquilae

Oczywiście, że nie katowałem się, siedząc do końca na tym poprawnym politycznie gniocie. Ale dość widziałem i dość się nasłuchałem. Zresztą już na plakacie i w zwiastunach poprawność polityczna wylewa się długimi rzekami.

ocenił(a) serial na 9
NormalnyCzlowiekPolak

Chyba inny serial oglądaliśmy xD Ja osobiście ani razu nie poczułem poprawności politycznej xD Główny bohater chłop hetero śliniący się do atrakcyjnej bohaterki, no bardzo propagandowe i lewackie xDDDDDDD

ocenił(a) serial na 1
barszcz33

Główny bohater nazywa się Martinez, a "bohaterka" kompletnie wywala go z plakatu na Filmwebie, zajmując jego większość. Już bez oglądania widać poprawność polityczną, a ty jej nie dostrzegłeś nawet po obejrzeniu? Bez komentarza. Może rozwiń sobie obsadę i zobacz ile jest tam białych ludzi. Niewiele.

ocenił(a) serial na 9
NormalnyCzlowiekPolak

Chłop co się pruje, że w obsadzie anime nie ma białych ludzi XD Byczku, lepiej żebyś w sklepach unikał działu ze słodyczami, a regałów z czekoladą to już w ogóle, bo jak zobaczysz jaka tam jest nadreprezentacja czekolady gorzkiej i mlecznej, to wyjedziesz stamtąd nogami do przodu.
I jak główny bohater może się nazywać Martinez? Przecież od razu widać, że to nie jest Polak, Sarmata. I pewnie w Boga nie wierzy! I skrzydlatej husarii sobie nie wydziarał na plecach! Ha TFU!
Jeszcze ta baba na plakacie. Jak tak można, postać epizodyczna, nieistotna, zajmuje miejsce na afiszu. A można było Jana III Sobieskiego dać, albo Piłsudskiego na Kasztance.
Szukałem miedzi, znalazłem złoto. Z tym swoim wąskim jak szyjka butelki po bocianie spojrzeniem na świat jesteś tak memiczny że życzę ci byś się nie zmieniał.

PS. Jak wszedłem na twój profil przed puszczeniem tego posta, to aż mi się ulało ze śmiechu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones