PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856325}
8,0 20 147
ocen
8,0 10 1 20147
7,6 5
ocen krytyków
Cyberpunk: Edgerunners
powrót do forum serialu Cyberpunk: Edgerunners

Oglądać w orginale czy po polsku?

ocenił(a) serial na 10
TOJA131

to chyba pytanie retoryczne lol..

FanArtZone

Czyli oryginał dzięki wielkie wolałem się upewnić XD

ocenił(a) serial na 10
TOJA131

Oczywiście kwestia gustu. Ja dla przykładu mimo, że lubię anime i japoński, to cyberpunk tylko w angielskim języku

ocenił(a) serial na 8
TOJA131

Zrobiłem wyjątek i oglądam po polsku, tak samo gdy grałem w 2077. Wysłuchuję jakiś znajomych głosów. :)

ocenił(a) serial na 9
TOJA131

Cokolwiek będą Ci mówić inni, wiedz, że jakościowo japoński, angielski i polski dubbing nie odstają od siebie za bardzo. To raczej kwestia gustu. Przed premierą myślałam, że polski dubbing będzie porażką, bardzo miło się zaskoczyłam, bo wcale nie brzmiał tak źle. Mimo, że większość serialu obejrzałam po angielsku to serio, jeśli wolisz oglądać po polsku wiele nie stracisz, kwestia tego co lubisz. Ważne żeby tobie się dobrze oglądało.

ocenił(a) serial na 7
TOJA131

Po polsku. Jakość podłożonych głosów jest dobra, to samo w grze. Poza tym, w dużej części jest to produkt polski, tak więc oglądanie w rodzimym języku jest jak najbardziej dobrym wyborem. Na pewno bardziej uzasadnionym niż np. po angielsku, w tym wypadku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones