Cyberpunk: Edgerunners
powrót do forum 1 sezonu

Jak oglądać?

ocenił(a) serial na 7

Z jakim językiem oglądacie? Polski/Japoński/Angielski?

ocenił(a) serial na 10
Streelokv2

Też właśnie przełączałem co chwila, ale osobiście dobrze oglądało mi się z polskim dubbingiem. Nie jest taki zły.

ocenił(a) serial na 9
lokomocio

No dubbing na wysokim poziomie. Nie ma sucharów i stykających staruchów jak to bywa w tego typu produkcjach. Brzmi gładko i swobodnie i naturalnie.

ocenił(a) serial na 7
lokomocio

mam problem z polskim językiem w filmach/serialach. Jakby ton głosów był zbyt łagodny. Może to kwestia dubbingowanych bajek.

ocenił(a) serial na 9
Streelokv2

Polski dubbing jest bardzo ugrzeczniony, w angielskim jest dużo więcej bluzgów.

Streelokv2

Moją ulubioną postacią w serialu jest Rebecca - porównałem sobie kilka scen z nią po polsku i angielsku i szczerze mówiąc angielska wersja wypada znacznie lepiej - głos jest ostrzejszy, brzmi bardziej jak przepita psychopatka co tworzy fajny klimat postaci i bardziej do niej pasuje.

ocenił(a) serial na 7
Streelokv2

Ja właśnie mimo tego, że oglądałem pare seriali Anime po japońsku (naruto, tokyo ghul, one punch man itd.) to jakoś tego nie mogłem. W grę grałem po angielsku to stwierdziłem, że serial też obejrzę w tym języku bo polski mnie odrzucił po 5 minutach.

ocenił(a) serial na 7
Streelokv2

Polski dubbing chyba tylko Wiedźmin i bajki.

użytkownik usunięty
Streelokv2

Tak jak lubisz!

ocenił(a) serial na 8
Streelokv2

Ja zdecydowanie polecam z Japońskim dubbingiem. Japończycy opanowali do perfekcji wyrażanie emocji głosem a do takiej stylistyki jest to konieczne.

Streelokv2

Tylko po japońsku ❤️

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones