Cyberpunk: Edgerunners
powrót do forum 1 sezonu

SZTOS 10/10

ocenił(a) serial na 10

Nie jestem żadnym fanem anime, w grę jeszcze nie zagrałem bo czekam na jakieś ostatnie patche i dodatek (do tej pory moja edycja kolekcjonerska czeka na odpakowanie :P )
ALE
zdążyłem obejrzeć serial i powiem że sama animacja jest naprawdę niezła a i wątek główny całkiem fajnie stworzony i poprzeplatany z lore gry.
Bardzo fajnie poprowadzono tu wątek związku dwóch głównych bohaterów (David i Lucy) czy też samego Davida który nie mając swoich marzeń ostatecznie spełnił te swych najbliższych.
Jasne, są tu naleciałości typowo sztampowe dla anime (mentor w postaci Maine, "Dostrzeż mnie senpai Dawidzie, czyli Rebecca która była w cieniu Lucy) ale generalnie serial bardzo się przyjemnie ogląda.

Obawiam się że dołączę do osób które w grze będą unikać w radiu piosenki "I really want to stay at your home" :P
Generalnie polecam. Całość historii przypomina też nieśmiertelny wątek Ikara, człowieka który wzniósł się za wysoko, a potem boleśnie upadł. Ale jest w tym nieco zwycięstwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones