PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498046}

Człowiek Cel

Human Target
7,2 2 029
ocen
7,2 10 1 2029
Człowiek Cel
powrót do forum serialu Człowiek Cel

2 sezon za grzeczny

ocenił(a) serial na 7

moim zdaniem drugi sezon jest troche za bardzo grzeczny w porównaniu z sezonem pierwszym. Bohaterowie zrobili sie tacy lekko cukierkowi (z wyjątkiem guerro chociaż on troche też). Nagle stali sie taką agencją jak w wielu innych serialach przed tym, za bardzo stereotypową. Jak narazie drugi sezon według mnie jest gorszy od pierwszego

ocenił(a) serial na 7
spawn69_85

Ta zmiana to głównie wina wprowadzenia postaci Ilsy Pucci. Bogata, znana, przewodnicząca fundacji i praworządna. Pasuje do ich "agencji" jak wół do karety. Blokuje wszystkie najlepsze akcje, ciągle narzeka. Kiedy na koniec pierwszego odcinka z jej udziałem wyraziła chęć finansowego wsparcia wspomniała o byciu tylko sponsorem bez mieszania się w ich pracę. Pomyślałąm wtedy: ok, przewinie się jeszcze kiedyś w jakimś odcinku a chłopcy będą mieli kasę na fajne rzeczy. Tymczasem już w następnym odcinku wparowała do biura i zaczęła rozstawiać wszystkich po kątach. Tyle razy miałam nadzieję, że zniknie. Jak pokłóciła się z Chancem po sprawie z Marie i postanowili się rozstać byłam cała happy, potem miałam nadzieję, że Lopez ją zastrzeli. Jakoś wcześniej radzili sobie bez sponsora i teraz muszą znosić "mamuśkę". Aimes jest całkiem ok i według mnie nawet pasuje do ekipy.
Mimo wszystko serial mi się podoba i mam nadzieję, że go nie zdejmą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones