PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 027
ocen
6,9 10 1 51027
6,0 2
oceny krytyków
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

To koniec Prue... ;(

ocenił(a) serial na 10

Kilka minut temu skończył się 3 sezon Charmed... Nie wiem jak inni, ale ja płakałam masakrycznie... ;( Najpierw umarła Piper, później Prue... To wszystko działo się tak szybko... Nie weim jak sobie poradzę bez Prue... Kocham Prue, Piper i Pheobe jak siostry i nie wiem czy zaakceptuję Paige, a ona pojawi się już za tydzień... ;( Chciałabym żeby każdy z Was podzielił się ze mną swoimi opiniami i odczuciami na temat śmierci Prue i wogóle całej reszty, w tym śmierci Piper i pojawienia się Paige... pozdrawiam ;*

ocenił(a) serial na 8
karincia_94

Ja jestem załamana i też płakałam, ale po serialu:(I też niewiem jak to bedzie bez Prue, mam nadzieje że bedzie sezon 9 i będą wszystkie dziewczyny : Prue, Piper, Phoebe i Paige:P

ocenił(a) serial na 10
BigMovieFan

Nigdy w życiu Prue i Paige w jednym sezonie !

ocenił(a) serial na 10
Charmed00345

Dlaczego?

Brandon568

Litości, odświeżasz temat sprzed nastu lat. Aż się przeraziłam, jak zaczęłam czytać swoje wypociny z przeszłości.

użytkownik usunięty
karincia_94

To było poprostu straszne, Prue była najlepsza najrozsądniejsza i była tj osią tego serialu...
szkoda ze juz wiecej na ekranie nie zobaczymy Shanen!

Ta cała Paige nigy nie dorówna Prue! poprostu pozycja Prue jest zbyt silna(dla widza) zeby ktos mógł ja zastąpić...

ale czy to prawad ze shanen wyleciała przez alysse?

ocenił(a) serial na 10

Tak prawda wyleciala przez Alysse. Dla mnie to jest dziwne ze dwie dorosle kobiety nie mogly sie pogodzic i obie zostac. chocby dla nas dla fanów! Dla mnie Prue byla pierwsza osoba ktora poznalam w tym serialu. Spodobala mi sie od razu dlatego zaczelam go ogladac! Potem juz znalam wszystkiem ale do Prue czulam sentyment. Zawsze pomagala siostrom. Dla mnie ta Peige nigdy nie bedzie ta trzecia siostra. nigdy mi nie zastapi Prue ;(

palafka

To było beznadziejne. Śmierć Piper, potem cofnięcie czasu i śmierć Prue...Paige nigdy jej nie zastąpi, to już koniec...chyba wolałabym, żeby skończyli na trzecim sezonie albo stworzyli 9 sezon z Prue, nie mogliby np. zrobić tak, że byłaby ona duchem światłości(za wszystkie dobre uczynki na ziemi) i czarodziejką??? To niesprawiedliwe, że odeszła, bo tworzyła ten serial i jest niezastąpiona. też płakałm

palafka

Ja dopiero teraz gdy to przeczytalam zobaczylam ze nie bendzie juz Prue :( Ogladalam 3 serie i ta nowa byla okropna (leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee).

ponda

Ja tez ryczalam ;( Prue byla najlepsza ;*** Forever Prue ;***

wiecie co, ja tam bardziej ubolewam nad Piper... Najbardziej ryczałam podczas tej akcji z jej śmiercią, kiedy dostała kulkę i umarła w szpitalu. Potem czas sie cofnął, i zginęły obie. Bo nie było Phoebe. Ale jaka Paige??? :/ nie kojarze nikogo takiego... I kim ona ma niby jest?? bo wyczytałam że to czwarta siostra ale jakoś mi to nie pasuje :/

użytkownik usunięty
mia1988

No bo ta Paige pojawi sie dopiero w 4 sezonie, tylko nie wiem w ktorym tam odcinku, jako ich przyrodnia siostra, która tez będzie miała jakieś tam moce...
no własnie tak tu wszyscy pisza ze tylko Prue zginęła, otóz w dzisiejszym odcinku zginęły obie( Piper i Prue) a juz od nastepnego jakos tak wyjdzie ze Piper będzie żyć a Prue umrze( ale jak to wszystko bedzie wygladało tego dowiemy sie za tydzien)...

moim zdaniem po śmierci Prue powinni skończyć serial...ale jak zrobili tak zrobili..

Ten serial ogladam z sentymentu(głównie) kiedyś oglądałam go ze starsza siostra, może jak byłam w podstawówce jeszcze...

jestes downem!:D

karincia_94

Mi też jest przykro, ale nie płakałam tylko dlatego, gdyż widzałam już ten odcinek na youtobue ale jak go wtedy oglądałam to ryczałam. PRUE PIPER PHEOBE FOREVER

d_kaliszewski

zapraszam na mój blog, w notce o Charmed możecie opowiedzieć o swoich odczuciach co do Prue i Paige. Którą wolcie? I co myślicie o dzisiejszym odcinku? Ja tam jestem załamana. I jeszcze ta śmierć Piper!

karincia_94

dla mnie to też straszne 3 sezon był niezły i nie wiedziałam że to już trzeci,śmierć Phiper na początku też była dla mnie szokiem a po zmianie czasu śmierć obu sióstr to jeszcze większy szok,ale jeśli ma przeżyć to okey a z Paige to się jeszcze zobaczy i też pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
laurakasia_2

Muszę przyznać dzisiejszy odcinek był chyba najsmutniejszy, ale to nie koniec... Za tydzień pogrzeb Prue i cierpienie sióstr (głównie Piper). Dzisiaj była tylko śmierć Prue za tydzień zobaczymy reakcję sióstr na jej śmierć co będzie równie przygnębjające... Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
ttoommeekk_92

Zgadzam sie 22 odcinek 3 sezonu jest najsmutniejszy. Poprostu płakałam jak zobaczyłam ze piper dostała kulke i umarła w szpitalu. A po tem jak cofneli czas znowu obie umarły(piper i prue}. Dalczego Leo nie wrocił na czas z podziemi.

ocenił(a) serial na 10
Anusia16

Szkoda że uśmiercili Prue... :(

Jesli już teraz chcecie zobaczyć pierwszy odcinek czwartego sezonu Charmed to zobaczcie na youtube

Part 1: http://pl.youtube.com/watch?v=8YA4l3dS1Rs
Part 2: http://pl.youtube.com/watch?v=WTuSOQNVCoc
Part 3: http://pl.youtube.com/watch?v=EukpcIJElFI
Part 4: http://pl.youtube.com/watch?v=aXqChD4HzRo
Part 5: http://pl.youtube.com/watch?v=of0CdKzu2T4

Jest to bardzo smutny odcinek :(

ocenił(a) serial na 9
karincia_94

wiesz.. ja tez sie strasznie poplakalam.. a jak uslyszalam ze prue zginela.. to straszne bylo... czemu nie dalo sie jej uratowac?!

ocenił(a) serial na 10
karincia_94

Popłakałam się po emisji odcinka. Charmed bez Prue? I jakaś Paige zamiast niej? Prue, Piper i Pheobe są najlepsze! Jeżeli Shannen kłóciła się z Alyssą to dlaczego wyrzucili Shannen, a nie Alyssę? Gdyby już musieli, którąś aktorkę usunąć z serialu(chociaż to było głupie posunięcie) to woloałabym żeby zostały Prue,Piper i Paige niż Piper,Pheobe i Paige.Gdyby tak zrobili serial potrwałby dłużej, gdyż oficjalnie potwierdzono, że powodem zakończenia Charmed były kłótnie Alyssy i Rose. Tak czy inaczej będę bardzo tęsknić za Prue i nie wiem czy będę oglądać z takim samym zaangażowaniem 4 serię bez ulubionej bohaterki.

Lorencja

"...serial potrwałby dłużej, gdyż oficjalnie potwierdzono, że powodem zakończenia Charmed były kłótnie Alyssy i Rose."

O czym Ty mówisz?? Skąd wzięłaś takie bzdurne informacje?? Serial zakończono, ponieważ telewizja WB nie podpisała kontraktu z aktorami na dalszy sezon. Poza tym serial miał mały budżet, i dlatego musieli usunąć z obsady postać Leo w 8 sezonie... Tak więc, gdzie o tym przeczytałaś, że to jest "oficjalnie potwierdzone"??

mrowka91

JOdie ma racje ;) Jednym z powodow zakonczenia serialu byly wlasnie klotnie Alyssy i Rose

Blair

Jodie , mozesz podać oficjalne potwierdzenie tej informacji ???
Jestem po prostu ciekawy tego czy to rzcywiście był główny powód czy nie.

ocenił(a) serial na 10
Sebastian_17

moze nie główny ale jeden z wielu - tez czytalam o tym na paru stronach. wiec dlaczego skoro allysa sie tak klocila wywalili shannen? i dlaczego wlasnie ona dostawala tyle forsy za odcinek? chyba najwiecej z calej trojki siostr (napewno wiecej od piper)

ocenił(a) serial na 10
palafka

Ja bym postąpił tak jak Prue :( czemu jej nie ma... :(

ocenił(a) serial na 8
grzesiek134

co do tego ze serial sie skończył przez kłótnie to to jest prawda pierw przez Allyse wyleciała Shannon , i serial tez skończył sie przez kłótnie Rose z Allysa , poszukacie sobie na niecie wywiadów ze Spellingiem , fakt ze serial tracił na oglądalności ale poważnie sie zastanawiano nad 9 sezonem ale Spelling powiedział ze ma dość kłótni na planie ( podobno nie dało sie wytrzymać w tej atmosferze i pracować , Allysa już po prostu taka jest , nie był Shannon to sobie znalazł Rose do kłótni
zresztą Shannen do tej pory przyjaźni sie i jest blisko z Holly ( cały czas sie spotkają i przyjaźnią)
Po prostu Spelling wylał Shannon po 3 sezonie nie Allyse bo już dawno nie byli w dobrych stosunkach ( po BH 90210) czas pokazał ze złe wybrał


ocenił(a) serial na 10
Bene

W końcu ktoś potwierdził moją wersję:-)
Jestem wzruszony i mam dreszcze:-)

karincia_94

spóźniona odpowiedź na temat ja też ryczałam na tym odcinku ;(( strasznie ;(((

ocenił(a) serial na 10
JustFurious

A ja po tym nie ryczałam tylko cieszyłam się że Cole i Phoebe są znów razem:P

ocenił(a) serial na 10
JustFurious

? To rzeczywiscie spozniona odp...Prue nie zyje pare miesiecy...Lubie ogladac filmy z Shanen w roli glownej :) pozd

grzesiek134

ja placze zawsze przy scenie

Piper-Leo. Coś musiało|pójść źle.
Prue-Trzymaj się.|Nie waż się przy mnie umierać.
Piper-Prue...
Prue-Trzymaj się.
Piper-...zimno mi. Ja nie... Ja nie... Nie czuję nóg.
Doktor-Puls spada.
Prue-Nie odchodź.
Piper-Kocham Cię.
Prue-Boże.
Doktor-Zatrzymanie akcji serca. Defibrylator! Żel. Przykro mi.
Prue-Nie! Boże, nie. Wynoście się stąd. Idźcie!

itd.. ta scena jest wg mnie najsmutniejsza w serialu i na niej zazwyczaj placze jak to goladam ;p jeszcze smutna jest scena jak phoebe mowi ze nie zdazyla powiedziec ze to ona pozyczyla jej bluzke czy jakos tak

kovu93

mimo iz ostatecznie uamrla Prue to najsmutniejsza scena byla ze smiercia piper i to przy tej scenie sie chce plakac a po prue pozostaje przywiazanie do jej osoby bedacej 3 sezonyw s erialu... :P

ocenił(a) serial na 8
kovu93

Widze ze jestescie na czasie :D:D:D :))

Prue :(((

BigMovieFan

kovu93 -----> gratuluje . ty to jesteś dobra . od początku nie wierzyłam , że jesteś chłopakiem . dobrze , że udowodniłeś , że jesteś babą .

Phoebe123

bo co? bo napisał że aż chce się płakać? to co twoim zdaniem chłopaki nie mają prawa do łez? czy ty w ogóle zastanowiłaś się co napisałaś? myślę że nie! i patrz znów prowokujesz gratuluję ci! wkurzanie ludzi i kłócenie się idzie ci znakomicie! naprawdę bądź z siebie dumna! ty za to po raz kolejny udowodniłaś jaką chamką i prostaczką jesteś. dziękuję.

JustFurious

nie ma sprawy !!!!

Phoebe123

,,bo co?''------> bo nico .

ocenił(a) serial na 10
Phoebe123

co do tego pudżetu...pewnie serial by się lepiej oglądało i miał większą oglądalność z Prue!! Moim zdaniem to była najlepsza bohaterka i dla niej większość oglądało ten serial a ta Paige(...) totalna pomyłka!! A najbardziej mnie wkurza to, że Prue jako jedyna z ich rodziny nigdy nie pojawiła się jako duch światłości czy ogólnie jako duch!! I nawet o niej nie wspomnieli w ostatnim odcinku Charmed!!! Załamka!! Piper była najbardziej związana z Prue i to był jej słaby puntk, demoy o tym wiedzieli i wykorzystywali...Poza tym Paige nigdy nie dorówna jej mocy!!

Karolcia15

może i masz rację ale to i tak nic już nie zmieni :(((( Prue odeszła i już...

karincia_94

Cześć wam ;) nie oglądałem tego odcinka jak zgineła prue w pierwszym poście pisało jeszcze że umarła piper jak to tylko chyba jedna czarodziejka zgineła??? a i kim jest Peag dla czarodziejek???
Mam wiele pytań jakby ktoś mógł ze mną porozmawiać na gg to jest mój nr:5613003 ;)
morze ktoś am link CAŁEGO odcinka jak zgineła Prue??

ocenił(a) serial na 10
mateuszesz

A ja w tym odcinku nie płakałam. Na początku wiedziałam, że Phoebe wymyśli coś, żeby uratować Piper. Gdy czas się cofnął, a Prue i Piper leżąły zakrawaione myślałam, że Leo je uleczy. Popłakałam się dopieru w odcinku Charmed Again gdy dowiedziałam się, że Prue już napewno nie odżyje. Na początku 4 sezonu niecierpiłam Paige. Potem zaczęłam ją lubić. Teraz mogę przyznać, że Prue, Paige i Piper to moje ulubione bohaterki.

ocenił(a) serial na 10
Laura12345

Nie lubiłem Prue od początku była zbyt pewna siebie ,rządziła się ,rozkazywała ,wytykała błędy innych ogólnie głupia jędza i tyle najbardziej lubię Paige jest milsza ,zabawniejsza ,ładniejsza od tej Prue :/

damx388

Nie jej wina że jest najfajniejsza i że jest perfekcjonistką. Rządziła bo zawsze była najlepsza i chciała żeby świat był idealny :D A co do tego że "głupia jędza" to świadczy tylko o tobie i tego że jej zazdrościsz pewności siebie ;P. Prue jest bardzo ładna i paige nigdy jej nie przebije paige wygląda jak ropucha (nie obrażając zwierząt).W 7 sezonie trochę wyładnieje ale i tak będzie brzydsza od Prue!!!

karincia_94

mnie strasznie zasmucila scena po smierci Prue to co sie dzialo wtedy z Piper, Jak podchodzi w kuchni do niej Pheobe i mowi " jak sie czujesz" a Piper potem wybucha nie pamietam dokladnie co mowila ale cos w stylu " powiedz mi czy Ty jestes glupia? czy udajesz? nasza siostra umarla dzisiaj rano a Ty? zajmujesz sie czyms innym?"... Potem jak płakała na pogrzebie jak rozmawiała z Leo " czemu jej nie uratowałeś? dlaczego" potem kiedy chciała przywrócić ducha Prue aby z nią porozmawiać " czy Wam się to podoba czy też nie chce porozmawiać z siostrą, muszę porozmawiać z Prue" a najbardziej kiedy coś w Piper wstąpiło kiedy Leo przeniósł ją i Paige do tego miejsca gdzie był napis Prue Haliwell itd. i Paige mowi " nie bój się powiedzieć że nienawidzisz Prue ja też nienawidziłam moich rodziców kiedy umarli" i wtedy Piper " oh Ty! podbiega do napisu Prue zaczyna w niego walić i płakać, dlaczego mnie zostawiłaś? potrzebuje Cię! nienawidze Cię! i zaczyna płakać" strasznie wzruszająca jest ta scena.. a dziwi mnie to ze Piper tak przezywała strasznie śmierć Prue a Pheobe prawie wcale.

karincia_94

Ja też ryczałam zawsze najbardziej lubiałam Prue serial bez niej jest strasznie nudny ;(

ocenił(a) serial na 10
kingajkari

Ohh Ja tez ryczalam ale ze szczescia (taniec go-go) Paige ahh kocham ta postac .. i co ze Prue byla najstarsza i najmadrzejsza taka stala sie Piper ... teraz sa 3 super siostry i jest duzo lepiej bo Piper sie nie rzadzi jak zwyczaj miala to robic Prue .

Isabel_Evans

Bez przesady lubię Piper ale ona też jej nie dorówna. Rzeczywiście Piper trochę chciała na porządku być tak opiekuńcza jak Prue ale później dała sobie spokój. Najgorsze jest to że Paige chciała jej dorównać co jej się nigdy nie udało :)

kingajkari

Nie chciała jej dorównać,poza tym już dawno przegoniła Prue.
Paige jest lepszą czarodziejką niż Prue.
Paige zrobiła o wiele większe postępy,poza tym ma teraz większe doświadczenie niż Prue.
Paige dłużej walczy z demonami,była w końcu 5 sezonów a Prue tylko 3.
No i dzięki Paige pokonały wiele demonów w tym źródło,którego nie udało się pokonać z Prue.
Skład Paige,Phoebe,Piper jest znacznie lepszy niż z Prue.
Paige ma bardziej przydatne moce np orbitacje,no i później nawet leczenie.
Najwięcej Paige pomogła magicznym istotom i nawet jak to powiedziała Piper w ostatnim odcinku przy wpisach do księgi to Paige nauczyła następne pokolenia magii.
A pisanie że Paige nie dorówna Prue jest strasznie dziecinne.
Prue była zbyt pewna siebie,i zbyt się unosiła swoją dumą co było wkurzające.

Damx123

Pisanie, że Paige jest lepszą czarodziejką niż Prue, jest równie strasznie dziecinne. Cały twój komentarz jest strasznie dziecinny. Lubisz bardziej Paige i szukasz wszelkich dennych argumentów, żeby obronić swoją "rację". Paige to Paige, Prue to Prue. Porównywanie do siebie dwóch odrębnych postaci jest żałosne. Co oznacza, że nie tylko jesteś dziecinny, ale również żałosny.

JustFurious

Żałośni są fani Prue którzy ślepą ją bronią,więc ja tak samo robię z Paige.
Lubię obie,i nie rozumiem jak można pisać że Paige nie dorówna Prue,że jest gorsza a Prue wyświęcać ponad wszystko.
Dla mnie to strasznie głupie i tyle.
Dlatego skoro ktoś "jedzie" po Paige ja jadę po Prue.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones