PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 027
ocen
6,9 10 1 51027
6,0 2
oceny krytyków
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

kim jest Paige?

ocenił(a) serial na 7

i co z Prue?

ocenił(a) serial na 10
h3b4n

Paige jest czwartą przyrodnią siostrą Prue Piper i Phoebe. Jest córką Patty i jej ducha światłości Sama. Prue zginęła w finale 3 sezonu zabita przez asasyna Źródła Shaxa. Niestety nigdy więcej się nie pojawiła. Po jej śmierci siostry dowiedziały się o Paige i z jej pomocą zrekonstruowały Moc Trzech.

ocenił(a) serial na 7
HollyShannen19

A to przez to, że "Brenda" popijała? Coś tak słyszałem... Nie jestem fanem, nie wkręcajcie się :) Ostatnio leciała powtórka i mi coś nie pasowało :D

ocenił(a) serial na 7
h3b4n

Dzięki w ogóle! :D

ocenił(a) serial na 10
h3b4n

Podobno przez nieporozumienia z Alyssą. Dodatkowo Shannen nie była zadowolona z tego jak zmieniła się koncepcja serialu. Ale jak naprawdę było to wiedzą tylko aktorzy.

h3b4n

wow
dopiero tutaj? :P
jak tam wrażenia?

Peach3a3

W jednym odcinku wszystkie cztery czarodziejki były żywe, tylko biedna Prue się w trumnie udusiła ;(
W 15 odcinku 6 sezonu(126 odcinek), w którym Phoebe jest dżinem. Na końcu odcinka Richard wypowiada życzenie "Chce żeby czarodziejki wróciły do życia". Czyli Prue wtedy też ożyła.

Otmuch

najdziwniejsze zawsze było to, że mogły (czarodziejki) przywołać np. swoją babcię, mamę, ale nigdy nie mogły przywołać Prue... :) ale wiadomo o co chodzi szkoda, że przez jakiś głupi konflikt, czy sprzeczkę lub coś innego ucierpiał na tym tylko serial, bo był świetny i jest nadal (jak dla mnie) szczególnie sezony 1-3 z Prue.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones