PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35155}
7,6 86 481
ocen
7,6 10 1 86481
6,9 12
ocen krytyków
Czterej pancerni i pies
powrót do forum serialu Czterej pancerni i pies

Mistrzowie

ocenił(a) serial na 10

Do dziś mam łzy w oczach,takich przyjaciół to już nikt nie ma.Aż chce się z nimi być jako piątym w czołgu.Lidka piękna dziewczyna powinna być z Jankiem a nie jakaś Pola Raksa.Film daje wiele dla człowieka pożytecznego uczy szacunku,pomocy dla drugiego człowieku czegoś czego nic nie uczy dziś.

ocenił(a) serial na 10
bittix87

A idź Ty, co Ty tam wiesz! :P Marusia powinna być z Jankiem i bardzo dobrze, że tak się to skończyło, bo związku Lidka + Janek bym nie ścierpiała :)

ocenił(a) serial na 3
bittix87

Zakłamany. Ale największym grzechem jest to że serial pokazuje wojnę jako piękną przygodę a że był adresowany dla dzieci tym bardziej szkodliwy.

ocenił(a) serial na 8
MIR66

Popatrz. A takie Allo Allo też pokazuje komedię na wojnie. Śpiesz tam napisać że to kłamliwe i to grzech. To tylko film. NIe wiem jak ty ale ja w dzieciństwie i koledzy chcieliśmy być pancerni, ale wiedzieliśmy że na wojnie się umiera. Tak naprawdę. Prawie każdy z nas miał kogoś kto walczył na 2 wojnie. Niektórzy zginęli.

ocenił(a) serial na 3
pejotl79

Jeśli uważasz że zabawa w zabijanie przez dzieci jest ok to nawet nie będę z tobą dyskutował. "Allo Allo" to jak sam stwierdziłeś komedia ( niema tam scen zabijania) i adresowana na pewno do starszej widowni niż "Czterej..."

ocenił(a) serial na 8
MIR66

Jakoś wychowałem się na Czterech Pancernych, a jestem z pokolenia '90. Nie wyszedłem przez to na ulicę by zabijać, a historii nauczyłem się z bardziej rzetelnych źródeł.

Nie wiem w jakim stopniu ten serial może być szkodliwy. "Zabawa w zabijanie". Ty chyba widziałeś jakąś parodię tego serialu i myślisz, że zobaczyłeś serial. :D

MIR66

Biorąc pod uwagę, że premierowe emisje były o godz. 20-tej, to serial w zamierzeniu nie był adresowany do dzieci. Stało się jednak inaczej i powstawały młodzieżowe kluby "Czterech pancernych", które odwiedzali aktorzy i Przymanowski. Moim zdaniem, biorąc pod uwagę ilu drugoplanowych bohaterów serialu ginie, Twoje twierdzenie o "pięknej przygodzie" jest nieuzasadnione. Stawiałbym bardziej na przyjaźń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones