PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35155}
7,6 86 485
ocen
7,6 10 1 86485
6,9 12
ocen krytyków
Czterej pancerni i pies
powrót do forum serialu Czterej pancerni i pies

Gdy Pancerni jadą z parą cyrkowców, tuż przed tym jak odnajdują "rannego" Rudego. Cała ekipa siedzi w przyczepie (Gustlik z panem cyrkowcem siłują się na rękę, Grześ z tą babką coś tam gadają, Janek wygląda przez okno i widzi Rudego) - kto w takim razie siedzi za kierownicą i prowadzi?

Nie przypominam sobie, żeby był z nimi ktoś jeszcze, a Szarik odpada, bo jest tam, gdzie cała reszta ekipy ;D

ocenił(a) serial na 8
Szaken22

Olgierd! ;) zauważ że w czołowce nie ma go w czołgu ;)

ocenił(a) serial na 9
pejotl79

Aha, takie tam paranormalne zjawisko, duch Olgierda za kierownicą xP to już wolę wersję, że ciężarowka miała autopilota. ;D

ocenił(a) serial na 8
Szaken22

no żartowalem, jak sie domyslileś, ale faktycznie, wyglada to na autopilota :D bo przecież nie powoził Wichura. Ewidentny błąd, choc odcinek lecial wczoraj i tez mnie to przez moment zastanowiło.

ocenił(a) serial na 9
pejotl79

No domyśliłam się, że żartowałeś, chociaż zastanowiła mnie druga część twojej wypowiedzi o czołówce i chwilę gdybałam co to ma do rzeczy, teleportował się czy co ;DW ogóle niezły spoiler: usunąć bohatera z czołówki zanim reszta bohaterów i widzowie dowiedzą się, że nie żyje xP

ocenił(a) serial na 8
Szaken22

:) najlepsze jest to, że od 5 miesiecy telewizja, ktora aktualnie pokazuje pancernych, nie moze przebrnąc przez te 7 odcinków.... ciagle puszczaja te same, juz nie mam sił. ile mozna co tydzien 2 pod rząd te same? Rozlozyli to na 10 lat?

ocenił(a) serial na 9
pejotl79

Heh :D Ja na szczęście mam wszystkie odcinki pancernych na DVD, więc nie mam problemu z telewizyjną ramówką ;) Ale trzymam kciuki, że w końcu wpadną na to, by puścić następne odcinki xP

Szaken22

Przecież to wóz cyrkowy. Pojazd prowadzi tresowana małpa, albo co bardziej prawdopodobne u Rosjan - niedźwiedź.

ocenił(a) serial na 9
klaus_raus

O,o, możliwe, że małpa :D

ocenił(a) serial na 6
klaus_raus

To przykład rosyjskiej myśli technicznej albo kierowca przesądził z samogonem i nie zaciągnął ręcznego;-).

Szaken22

Zapominasz, że był jeszcze kierowca ;) widać go na "rozstajnych drogach". Jest to moment, kiedy dzielna załoga szuka transportu i zatrzymują właśnie tą całą wesołą przyczepę. W książce również jest fragment, że Grześ prowadził z nim na zmianę, aby jak najszybciej dotrzeć do Kołobrzegu.

ocenił(a) serial na 9
adrian90_2

Aaaa, obejrzałam ten fragment, rzeczywiście jest jeszcze kierowca! Jakoś mi się w oczy nie rzucił. Nawet koło razem z nimi zmieniał! Szok, nie zauważyłam go xD
Dzięki, moje życie odzyskało sens ;D
Zwracam honor twórcom serialu, nie było błędu.

Szaken22

Nie wiesz,komputer pokładowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones