PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399264}

Czysta krew

True Blood
2008 - 2014
7,3 75 tys. ocen
7,3 10 1 74709
6,5 8 krytyków
Czysta krew
powrót do forum serialu Czysta krew

Jak trzecia seria ?

ocenił(a) serial na 7

zaczęłam się zastanawiać co będzie w czwartym sezonie. Jak myślicie ? Mam nadzieje że Sookie przebaczy Billowi może i fajnie że by była z Erickiem ale to nie było by to samo. A wy co uważacie ?

ada13a

Pewnie, że to nie byłoby to samo - byłoby o stokroć lepiej! ;)
Wg mnie póki co Sookie i Bill się nie zejdą. Już po dwóch sezonach ich wzajemnego szczebiotania i gruchania ma się ich dość, co dopiero po 3. Gdyby to miało trwać dalej, to chyba przestałabym oglądać. SPOILER! W 4 sezonie Sookie będzie kręcić z Alcidem i taka opcja bardzo mi się podoba. Nie mówię tu o jakimś poważnym związku, bo takich informacji na próżno szukać, ale na pewno będzie coś między nimi ;)
Przejrzyj sobie forum - jakiś czas temu zamieściłam temat dotyczący 4 sezonu gdzie można znaleźć kilka ciekawych informacji.

ada13a

Mam nadzieje ze Sookie bedzie z Erickiem ;) a Billowi da małą nauczkę zazdrości ;d

ocenił(a) serial na 6
Wild_Roses

No bez jaj. SPOILER Jeśli Sookie ma kręcić w 4 sezonie z Alcidem to będzie to znaczne odstępstwo od książki. A czwarta część skupia się właściwie na Ericu (z czego jestem niesamowicie zadowolona). KONIEC SPOILERU Jednak biorąc pod uwagę fakt jak bardzo zmienili treść 3 części (warto wspomnieć chociażby o fakcie, że to Eric pomagał Sookie w ratowaniu Billa, A Rusell nie wiele wspólnego miał z porwaniem - Lorena chciała się po prostu zabawić. W ogóle w książce Rusell był dość miły, a wątków między Sookie i Ericiem i Sookie a Alcidem było od groma. ( Co wyjaśnia późniejsze zachowania szefa obszaru 5. w czwartej z serii.)
W każdym bądź razie Bill denerwuje mnie bardzo, mam więc nadzieje, że nie będzie go tak wiele w następnym sezonie.

Gred_and_Forge

Serial już dawno zaczął iść swoją drogą. Wątki zawarte w książce są tylko propozycjami, z których twórcy wcale nie muszą korzystać. Ja się cieszę, że serial mocno odbiega od książki - dzięki temu nie jest przewidywalny i jest w nim więcej napięcia. A co będzie z Ericiem? Nie wiadomo, ciężko znaleźć cokolwiek, spoilerów dotyczących 4 sezonu jest bardzo niewiele, ale to co napisałam wyżej jest potwierdzone. SPOILER! Zwracam uwagę, że nie ma póki co mowy o związku S/A. Ale coś na pewno będzie się działo. Lepsze to, niż gdyby miała polecieć do Billa i wybaczyć mu wszystkie występki. Ufam twórcom i wierze, że Sookie prędzej czy później spiknie się z Ericiem. Z doświadczenia wiem, że im później tym lepiej.

ocenił(a) serial na 6
pkjm

Wątek z Billem powinien być już definitywnie zakończony. Nie mówię oczywiście o całkowitym unicestwieniu go, raczej mam na myśli pewne zbieżności co do serii Serial dość znacznie odbiega od książki, prawda. Nie razi mnie to po oczach dopóki wszystko trzyma się kupy. Jeśli natomiast SPOILER wątek z Ericiem który utracił pamięć i trafił do Sookie się pojawi - a raczej całkiem pewne że tak będzie to dobrze byłoby w trzeciej serii pokazać jakieś bliższe relacje między Ericiem a Sookie. KONIEC SPOILERU
Ubolewam ogromnie nad faktem, że w drugiej części nie było ukazanego tego podniecenia Erica względem Sook (chociażby akcja na masce samochodu, tudzież sam fakt, że Sookie wybrała Erica żeby jej towarzyszył. I do tego ten strój ^^,) Mam nadzieje, że ten nieznośny, wciąż chętny Eric będzie gdzieś tam widoczny w kolejnych sezonach. A ich pocałunek można było równie dobrze odebrać jedynie jako kaprys. Dlatego wolałabym gdyby Eric troszkę mocniej się zaangażował w obronę Sookie,

Cała akcja z Russellem i tą historią z rodziną Erica - boska. Ale ja NA PRAWDĘ lubiłam tego książkowego Russella :(