PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143735}

D'Artagnan i trzej muszkieterowie

Wanwan Sanjushi
7,0 298
ocen
7,0 10 1 298
D'Artagnan i trzej muszkieterowie
powrót do forum serialu D'Artagnan i trzej muszkieterowie

Szukam filmu, który był dostępny w latach 90-tych na kasetach VHS w wypożyczalniach video. O ile pamiętam film krążył w poskiej wersji jako Trzech albo Czterej Myszkieterowie - postacie w rolach głównych to Myszy i Koty - bardziej to było coś w stylu Komedii Animowanej, bo pamiętam że za dzieciaka smiałem się do łez :D
Jeśli chodzi o produkcję filmu - raczej europejska z lat 70-tych lub 80-tych (francja, hiszpania, włochy - kiedyś widziałem urywek tego filmu na jakiejś włoskiej stacji TV). Jeśli ktoś wie o jakim filmie mowa będe bardzo wdzięczny o jakieś szczegóły, informacje, opisy... - każde info na wagę złota :) Z góry dziękuję! :)

videoFAN

Witam. Również szukam tej bajki. Była to kreskówka: D'Artagnan i trzej myszkieterowie. Nie mogę nigdzie jej znaleźć. Cały internet przeszukałem. Będę wdzięczny za info.

zientek86

Też szukam. Nikt tego na DVD nie zgrał?

zientek86

Na 101% jest to ten film, nawet ktoś nie dawno wystawiał ten film na sprzedaż...

http://www.ravelo.pl/trzej-myszkieterowie-bardzo-smieszna-opowiesc,p2078111.html

Za dużo informacji niestety nie ma :(

videoFAN

https://youtu.be/p6OSmi6Omro
Znalazłem ten film niedawno , to na pewno ten którego szukamy, jest tylko wersja angielska, na vhs byl lektor bodajże Andrzej Matul

videoFAN

Ja pamietam miałem ten VHS ale się zepsuł, teraz tego szukam po całym necie, serio nikt tego nie ma? :-\

pawel8905

Wyszło na DVD, chociaż z odnowioną ścieżką dźwiękową, Inni aktorzy, inna piosenka, ale kreskówka wciąż ta sama.

dagome24

A to szkoda, bo do starej wersji mam sentyment, a wiesz może gdzie można ją kupić?

pawel8905

Ja do starej też mam sentyment, ale raczej jest już chyba nie do dostania. Nowa też jest fajna, klimat podobny. Na Allegro można kupić poszczególne części, w sklepach, księgarniach raczej tego nie widziałam. Natomiast cała seria (ta z nowym dubbingiem) jest dostępna na YouTube.

dagome24

O, mógłbyś mi podać linka? :)

pawel8905

Jestem dziewczęciem :-) Coś mi tu filmweb blokuje wklejenie linka, ale wystarczy w wyszukiwarce YouTube wpisać hasło "Dogtanian" i pierwszy wynik to właśnie playlista zawierająca 26 odcinków. Autorem kanału jest wwwBajkowaTV

Gdyby jednak udało Ci się kiedyś trafić na starą wersję, to odezwij się :-)

dagome24

Spoko, dzięki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones