PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673541}

Długa noc

The Night Of
7,7 25 365
ocen
7,7 10 1 25365
7,6 14
ocen krytyków
Długa noc
powrót do forum serialu Długa noc

Ciężki, dający wrażenie niepokoju klimat, wyraziście bohaterowie, historia jak z taniego kryminału lecz przedstawiona w znakomity sposób, autorzy skupili się mocno na profilach psychologicznych postaci, dużą rolę odgrywają gesty, mimika i podstawowe emocje bohaterów. Każde słowo wypowiadane na ekranie dostarcza podstaw do niejednoznacznej oceny sytuacji, nic nie jest pewne. Serial daje możliwość wcielenia się w rolę detektywa bardziej niż inne produkcję bazujące na zbrodni. Czekam na drugi odcinek.

ocenił(a) serial na 6
Charlesbald

Ja obejrzałem na razie tylko pilota. Cieszę się, że jest to serial o ludziach, a nie o herosach. A ludzie to błędy i wady.

Natomiast jeśli chodzi o tego gościa pakistańskiego pochodzenia i zbrodni, to mam wrażenie, że będzie tylko pozór drugiego dna. On naprawdę mógł zabić, pod wpływem narkotyku, który podała mu dziewczyna. Nie był sobą, a prawda tkwi w zakamarkach jego podświadomości. W końcu sobie przypomni. I choć twórcy będą nas zwodzić, a tego chłopaka przedstawiać jako osobę przyzwoitą, łagodną, z zasadami, to w końcu pokażą retrospekcję.
Jednak nawet jeśli chłopak zabił, to pozostaje kwestia oceny jest winy i odpowiedzialności.

ocenił(a) serial na 7
per333

ja mysle ze nic sie nie wyjasni ani nie nie pokaza. Producenci zostawia nas w mroku:)

ocenił(a) serial na 7
Charlesbald

Serial jest remakiem innego serialu Criminal Justice więc niestety wiadomo co będzie dalej i jak się wszystko potoczy.

returner

Naprawdę? A jak będzie inaczej odszczekasz? Nie piszę tego złośliwie, sama jestem ciekawa jak to się rozwinie.

ocenił(a) serial na 7
babella

Prawdopodobnie to będzie ta sama historia :)

returner

Wyjaśniło się? jestem przy 3 odcinku , warto oglądać? Nie lubię jak serial nie ma zakończenia.

ocenił(a) serial na 8
zmijojad

Ma zakończenie. Fakt że częściowo otwarte, ale pasujące do całości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones