PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170002}

Danny Fantom

Danny Phantom
6,9 803
oceny
6,9 10 1 803
Danny Fantom
powrót do forum serialu Danny Fantom

pierwsza

ocenił(a) serial na 10

Heh jestem pierwsza ;D czemu nikt przedtem nie dał tu tematu?? no tak, w sumie film mało znany, można go obejżeć tylko na stacji Nickelodeon i tylko w języku niemieckim, angielskim i jeszcze jakims, nie wiem dokladnie. Ja mam po niemiecku ;) ci ktorzy znaja ten film niech tu cos o nim napisza ;)

Kicus

Znam ten serial tez na niego patrze w niemieckiej telewizji. Co w nim lubisz naj bardziej?

ocenił(a) serial na 10
Aleksandra_15

fajnie na wesolo zrobiony :) z wiekszosci odcinkow wychodzi jakis moral i fajna animacja

Kicus

Szkoda tylko ze w Polsce go nie puszczają...

ocenił(a) serial na 8
Aleksandra_15

Leciał jakiś czasz.

Kicus

Animacja jest moim zdaniem cudowna... szkoda ze tak mało osób zna ten serial. A jaką postać lubisz najbardziej?

ocenił(a) serial na 10
Aleksandra_15

Heh poki nie zrobia polskiego nicka to nie bedzie DP po poslku bo stacja nick ma do niego wyłączność...Ja lubie Dannyego i mnie rozwala ten box ghost :)

ocenił(a) serial na 10
Aleksandra_15

no tez bym chciala zeby byl w polskij telewizji ale na np na polsacie albo na tv4albo na jakims innym bo tak to ja nie mam tych programow telewizyjnych HBO albo Jetrx :(
wolalabym zeby na normalnym programie byl puszczany.
Ja tez ogladam dennego ale moge tylko go w poniedzialki ogladac i w piateki;/
niestety;/
jak juz zreszta pisalam tam chyba gdzie psize nataya czy jaks tak bo to od mojej siosry pisalamxD

Kicus

no:( ja tez ogladam to po niemiecku ucze sie niemieckiego i wiem czasami co oni mowia ale najbardziej jest to beznadziejne bo film jest o 14:30 a ja lekcjiek oncze o 15:15 i tylko w pon moge ogladac;/ w piatki koncze o12 ale w piatki zawsze sie umawiam z kolezankamixD

ocenił(a) serial na 10
natalya_2

ja nigdy nie zagladam w poniedzialki i we wtorki bo mam najwięcej lekcji :( i jedno mnie wkurza : cały czas powtarzają 2 pierwsze serie, ale trzeciej juz nie puszczą, a tam były najciekawsze odcinki :( widziałam jedne na necie jak chcecie to wejdzcie na taka strona putfile.com tam sa dwa takie odcinki z pozniejszych serii a najleprzy jest ostatni odcinek :) tez widzialam na necie

ocenił(a) serial na 10
Kicus

Ej ktos mowil ze na jakiejs stronie mozna obejzec 2 filmy a to nie prawda jest wieel stron i znalzam juz 3 film moze okarze sie wiecej
przynajmnij ja nie ogladlamxD

ocenił(a) serial na 10
Ooliviaa93

no napisalam na putfile.com tam sa dwa takie odcinki tego jedne z nowszych

ocenił(a) serial na 8
Ooliviaa93

Są 4 i raczej się nie spodziewaj więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones