PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725983}

Dark Matter

6,9 3 850
ocen
6,9 10 1 3850
Dark Matter
powrót do forum serialu Dark Matter

Syfy właśnie anulowało Dark Matter :( nie mogę w to uwierzyć i nie mogę ich zrozumieć, jeden z ich lepszych seriali, sporo wątków niewyjaśnionych, taki Channel Zero dostaje od razu 4 sezony gdzie 1 był słaby, a tutaj świetny i przyjemny serial anulowany po 3 sezonie......bardzo głupia i błędna decyzja.

Rrouge

huhuhu Bedę tęsknił:( A już myślałem,że będzie dobry klimatyczny serial sci-fi na parę lat. Pozostanie ogrom nie wyjaśnionych wątków:( Nawet główny wątek się jeszcze dobrze nie wyklarował. Nie rozumiem. Tyle chłamu leci w telewizji, ciągną tragicznie nudne seriale na 5 i więcej sezonów, a anulują przyjemne serie :(

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

Znaczy to czy inna stacja ma serial który ma więcej niż 5 sezonów i czy go anuluje czy nie i tak nie ma nic wspólnego z jakąś inną bo każda stacja ma swoje wytyczne :/ no ale dla przykładu właśnie Channel Zero dostało 4 sezony od razu, a Dark Matter jest anulowane po 3.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Jak mozna urwac akcje 3x13 i zostawic bez wyjasnienia calosci?? tak sie nie robi..wku mnie na maksa

ocenił(a) serial na 4
RadoslawKamil

Ta seria może była "przyjemna", ale to jednak też chłam. Nie ma się co oszukiwać.

ocenił(a) serial na 8
per333

Wiele osób może tak twierdzić, ale jednak seriale Syfy ogólnie nie należą do ambitnych, są to raczej przyjemne produkcje do oglądnięcia, a wśród tych znalazło by się mnóstwo gorszych od Dark Matter, choćby właśnie Channel Zero czy Van Helsing.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Cholera jasna... przerwałem w połowie ostatniego odcinka, żeby sprawdzić, czy będzie kolejny sezon... i przeczytałem ten wpis. Jeśli to prawda, to niech ich jasny szlag trafi. Jakieś badziewia o zombie mają po 7 i więcej sezonów... ech... :/

ocenił(a) serial na 7
Misiek666

Te badziewia o zombie jak je nazywasz mają widzów, TWD po 7 sezonie miał średnio 11mln widzów na odcinek to więcej niż sezony Gra o Tron do tej pory...

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

no i dupa blada, nie wierzę że przedłużają Killjoys a anulują Dark Matter, szkoda chociaż faktycznie 3 sezon za bardzo mnie nie wkręcił i na razie go sobie odwiesiłem "na później"

ocenił(a) serial na 7
mitrus80

Fakt, dla mnie Killyoys był o wiele słabszy a go przedłużyli... Hmmm może skończyły im się pomysły... No cóż, szkoda.

ocenił(a) serial na 8
WujekChu1ek

jeszcze nie dokończyłem Dark Matter ale to kwestia jednego wolnego dnia ;-)

ocenił(a) serial na 7
mitrus80

Szkoda trochę, może netflix się nim zainteresuje jak anulowanym Lucyferem czy amazon Exspansem;)

ocenił(a) serial na 8
WujekChu1ek

ehhh, ten Lucyfer to jakoś mnie nie porwał ale Dark Matter mnie niemal oczarował takim staroświeckim "szlachetnym" podejściem do sprawy, teraz jak o tym piszę to chyba dokończę ten 3 sezon w najbliższych dniach, aktorzy też byli zaskoczeni anulowaniem, takie seriale zazwyczaj się bronią

ocenił(a) serial na 7
mitrus80

Ogólnie były tam fajne wyraziste postacie.

ocenił(a) serial na 8
WujekChu1ek

cieszę się Wujku że tutaj się zgadzamy ;-)

ocenił(a) serial na 7
WujekChu1ek

The Expanse jest duzo lepsze od Dark Matter jak dla mnie ale DM dopiero sie rozkrecalo

ocenił(a) serial na 7
mdoman7174

Ja to wiem, że Expanse jest lepszy nigdzie tego nie napisałem, iż jest gorszy.

ocenił(a) serial na 4
Rrouge

Nie oszukujmy się, ale ten serial to nie była górna półka. To nie było inteligentne sf, raczej prosta, komiksowa historyjka, z dość szablonowymi postaciami i płyciutką fabułą. Nie twierdzę, że to było niestrawne, taka tania rozrywka do kotleta, można obejrzeć i zapomnieć. Na pewno ten serial nie zapisze się złotymi zgłoskami w historii światowej kinematografii.
Jedyne co naprawdę wkurza, to nagłe urwanie wszystkich wątków. To po prostu nie fair wobec widzów, a jakichś widzów ten serial miał.


ocenił(a) serial na 8
per333

Tyle że seriale Syfy to ogólnie nie górna półka, są to raczej przyjemne produkcje z ciekawymi fabułami, które raczej nie mają się zapisywać, każda stacja ma swoje wytyczne, a wśród seriali Syfy jest mnóstwo innych które o wiele bardziej zasługiwały na anulowanie, choćby wymienione Channel Zero które dostało 4 sezony od razu czy Van Helsing.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Pewnie to nic nie da ale spróbować warto https://www.change.org/p/we-want-dark-matter-season-4

ocenił(a) serial na 8
basiula9

Znam :D podpisałem jak się pojawiła ale niestety, no właśnie, rzadko kiedy ankiety coś dają :/ w 90 % przypadkach nic to nie da, no ale nadzieja umiera ostatnia i tego się trzeba trzymać.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Badziewny Killjoys dostał kolejny sezon a Dark Matter nie,już ręce opadają dobre seriale kasują a szmiry zostawiają.

ocenił(a) serial na 8
basiula9

Killjoys dostał nawet dwa sezony xD 4 i 5 jednak już potwierdzone że 5 będzie ostatni, choć gdyby Dark Matter dostał 4 i 5 to byłbym już w niebie, lubię Killjoys ale Dark Matter o wiele bardziej i wolałbym szczerze anulowanie Killjoys, no ale niestety...też na minus poszło to że jakoś przy 3 sezonie część fanów przestała interesować się Dark Matter, pewnie to też częściowo wpłynęło na decyzję, Killjoys miał większą oglądalność ostatni sezon (choć nie o wiele większą) i...sam nie wiem, ale Syfy ostatnio ogólnie wydaje się wracać do swojego kasowania seriali.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Troszkę to wszystko dziwne, bo ponoć nikt nie dostał jasnego wyjaśnienia dlaczego akurat DM musi zniknąć, zwłaszcza, że ponoć właśnie miał w miarę stabilną widownię. Takie 12 Małp w statystykach jest masakrycznie nisko, a mimo wszystko jest zielone światło. Może faktycznie uda im się przenieść serial do innej stacji. No tylko, jak nie SyFy, to co?

ocenił(a) serial na 4
Rrouge

Expanse to znacznie wyższa półka, a to też chyba SyFy. Dark Matter to produkcja o bardzo niskiej wartości, ale w tej stacji to nie wyjątek. Zakończenie jakieś dać mogli.

Rrouge

Pierwszy sezon był bardzo ciekawy. Drugi ok, ale trzeci wydał mi się nudny i dałem sobie spokój. Trochę jakby później zabrakło pomysłu i wyparowała otoczka tajemniczości pierwszego sezonu.

revelati

Trzeci byl bardzo dobry, chyba nie ogladales do konca.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

warto pisać na tych profilach społecznościowych jest spora reakcja fanów
https://twitter.com/JeffTeravainen/
https://twitter.com/hashtag/LightTheRaza?src=hash
https://twitter.com/dark_matterTV
facebook.com/darkmatterseries/

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Ehh, ale mnie irytują ci z SciFi... Kolejny raz anulują dobry serial. Raz już się na nich zawiodłem, kiedy anulowany został serial StarGate Universe. Teraz robią mi to po raz kolejny.......

LifesGood

Pojawiła się szansa Dark Matter może być przejęte przez Netflix lub MGM które połączyło by emisje Dark z nowym mini serialem Stargate, wiec jest szansa :)

Atavos

nie licz na MGM bo to właśnie oni byli współproducentami SG-U mnie się wydaje że akurat MGM nie ma nic wpólnego z SG-O

Rrouge

Szkoda. Całkiem dobry serial. Pierwsze trzy odcinki trzeciego sezonu były nudne, ale potem serial się rozkręcił. Z serialami s-f jest taki problem, że są drogie, może dlatego "Dark Matter" nie został przedłużony.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

zgadzam sie, zdecydowanie jeden z lepszych kosmicznych seriali, a trzeci sezon byl ich najlepszym wiec tym bardziej szkoda

teraz z tego gatunku to tylko Killjoys zostalo, chociaz to nie to samo bo poziom jest duzo nizszy, straszny melodramat sie tam robi, i efekty to nie to samo

zastanawiam sie nad Orville, chociaz nie wiem czy ma to sens bez znajomosci universum

no i Agents of Shield wchodzi z tym sezonem w gleboki kosmos wiec chociaz to jedno pewne co na pewno bedzie dobre

ocenił(a) serial na 8
keteek

O Killjoys mam podobne zdanie, ale nie ogląda się źle, Agents of Shield - ponownie się zgadzam i The Orville - polecam ;) sam oglądam (chociaż obecnie nie jestem na bieżąco), ale ogląda się przyjemnie i z ciekawymi bohaterami.

keteek

Orville bardzo dobry, jesli ktos lubi Star Trek w stylu ST TNG, z pewna domieszka elementow komediowych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Rrouge

jest petycja internetowa w sprawie przejęcia serialu przez inną stację

https://www.change.org/p/we-want-dark-matter-season-4

<div class="change-embed-petition" data-petition-id="12133567"></div>
<script src="https://static.change.org/product/embeds/v1/change-embeds.js" type="text/javascript"></script>

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Szkoda. Polubiłem ten serial.

Rrouge

Cholerne syfy, powtórka z Star Gate Universe

ocenił(a) serial na 8
DRSRng

z Alphas zrobili to samo. Jedyny serial sfi który dociągnęli do końca to Eureka.

Rrouge

Scenarzysta przedstawil jakie mial pomysly na kolejne odcinki w sezonie 4 i 5:
https://josephmallozzi.wordpress.com/2017/12/11/december-11-2017-dark-matter-sec rets-revealed/

Bylo bardzo blisko do tego, aby serial byl kontynuowany przez MGM (sami zglosili sie do scenarzysty), niestety, nie udalo sie z powodu jakiejs biurokracji (kontraktow):
https://josephmallozzi.wordpress.com/2017/10/12/october-12-2017-how-mgm-almost-s aved-dark-matter-and-how-close-we-came-to-a-dark-matterstargate-crossover/

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Szlag mnie trafi, Firefly - anulowany, Alphas - anulowany, Kroniki S. Connor - anulowany, Stargate C. - anulowany a teraz Dark Matter. Zastanawiam się czy warto zaczynać oglądać jakikolwiek nowy serial. Jest sens znowu się zawieść?

ocenił(a) serial na 7
Sarge72

Firefly dobry, bo mam plan zacząć na dniach? Kroniki S. Connor bardzo dobry serial, szkoda, szkoda... Teraz chcieli jeszcze anulować EXPANSE, ale przejął go Amazon na szczęście!!
A co najśmieszniejsze słabiutki Killjoys przepchnęli dalej a anulowali bardzo dobry Dark Matter... Żal.com

Sarge72

Przynajmniej dali twórcą skończyć 12 Monkeys, co do Killjoys zgadzam się... nuda w ładnym opakowaniu

ocenił(a) serial na 7
DRSRng

Racja w 12 Monkeys fajnie zakończyli historię i nie żal mi, że się skończył... Jakby mięli ciągnąć takiego tasiemca, a historia fajnie się zamknęła.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Cholera, myślałem że znów będzie serial, może nie na miarę SG, ale wciągający, tajemniczy i z naprawdę dobrymi aktorami, a tu SyFy go zawiesiło. Kiljoys mają kontynuację (nie byłem w stanie przebrnąć przez pierwszy sezon tego słabiaka) a tak ciekawie zapowiadający się Dark Matter nie - to jakiś żart.

Rrouge

Właśnie pojawiła się informacja o wznowieniu serialu!

ocenił(a) serial na 8
Matheus_fw

Możesz podać jakieś źródło?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones