PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725983}

Dark Matter

6,9 3 850
ocen
6,9 10 1 3850
Dark Matter
powrót do forum serialu Dark Matter

yeap-

ocenił(a) serial na 9

Serenity & Firefly <3 tesknilem.
Oby tym razem wszystko doszlo do konca.

wiktorjaworski

ja też!! choć boli mnie trochę, bo firefly był o klasy wyżej niż dark matter, a zwłaszcza bohaterowie - dialogi zoe i mala mistrzowskie!! :)

ocenił(a) serial na 7
ewabres

Kij z dialogami, w Firefly scenariusz był do bani. Bzdura goniła bzdurę, a tu kupy się trzyma wsjo

zatracony

firefly to przede wszystkim klimat pogranicza i oprawa, scenariusz mogl byc lepszy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
sokoleokoo2

chyba oglądamy 2 różne seriale :) dm fajnie sie zaczął ale ogólnie ze 3 odcinki były na poziomie, jak dalej będą podążać w tym kierunku to nie wróżę dużej oglądalności, już bardziej mi podszedł kiljoys choć też niskobudżetowy :)

ocenił(a) serial na 6
Zavebee

Poleciałam z całym sezonem jednym ciągiem i faktycznie coraz gorzej. Nawalili tajemnic jak Cygance w tobołek, razi mnie też powtarzanie co rusz motywu z "życiową misją w pojedynkę" kolejnych bohaterów, przy czym oczywiście reszta zaraz leci na pomoc.
Kiljoys nie znam, ale zajrzę z ciekawości, a ze swojej strony mogę z czystym sumieniem polecić The Expanse. Jest zaskakująco dobry i mnie bardzo wciągnął. Drugi sezon niestety dopiero w 2017, ale pewne, że będzie.

czerwona71

Killjoys oglądało mi się dużo lepiej niż Dark Matter, ale jeśli chodzi o Expanse to bez wątpienia bije na łeb wyżej wspomniane.

ocenił(a) serial na 6
chryssalid

The Expanse nie ma sobie równych w tej kategorii seriali :)
Podoba mi się też Sense8, choć to zupełnie inna bajka... ale za to jak pokazana, cud, miód i orzeszki ;)

ocenił(a) serial na 3
wiktorjaworski

lol? przeciez jest nawet gorsze od stargejtow a co dopiero firefly. jedyne co w ostatnich latach z sci fi serialy wyszlo w ostatnich latach na jako takim poziomie to Expanse

ocenił(a) serial na 10
wiktorjaworski

No i nie doszło... :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones