PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771383}

Dark

8,2 164 692
oceny
8,2 10 1 164692
8,0 23
oceny krytyków
Dark
powrót do forum serialu Dark

Nudny

ocenił(a) serial na 4

niby ciekawa tematyka niezła muzyczka ...ale nudny akcja jest tak powolna że chyba juz bardziej nie mogła być kuleje tez bardzo reżyseria...a budzet wyglada jakby był najmniejszy z możliwych...Na dodatek to niemiecka produkcja.

Narazie mam obejrzane połowe odcinków i jakoś wogle mnie nie obchodzi co bedzie dalej i jakoś wracać sie do niego niechce,

twokill

Najwazniejsze, ze Harry Portier i laleczka Czaky nie sa nudnymi filmami.... Kuleje rezyseria, na dodatek niemiecka produkcja.... A co mowia lekarze?

ocenił(a) serial na 4
sankt1910

Twoi mi powiedzieli ze uciekłeś z zakładu.

No właśnie Najgorsze jest to ze wszyscy tiu sie tak zachwycają tym Dark a Laleczka Chucky i Harry zjadają to produkcje na sniadanie.

twokill

Ameby umyslowe nalezy omijac lukiem. i tak tez czynie.

ocenił(a) serial na 4
sankt1910

To powodzenia w omijaniu samego siebie

twokill

Nie wszyscy... niestety dałem rade do 4 odc ale z 5 już usnąłem. nic ciekawego stranger things bije na głowę tego gniota

ocenił(a) serial na 4
jareeecki

Gniot to moze nie jest ...Bo niektore rzeczy kreacje niektórych aktoroów ogólnie jest na dobrym poziomie ale właśnie jest usypiające,,,Myslałam jak znalezli tego chłopaka bez oczu w lesie to akcja wreszcie ruszy a tutaj zwolniła dwukrotnie ....I teraz zaczełam drugi sezon Kroniki Shanarry i tam przez 5 minut sie wiecej wydarzyło niz tu przez całe 2 odcinki:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones