miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

David Copperfield

2000
3h
7,5 280
ocen
7,5 10 1 280
To świetna nowa adaptacja klasycznej powieści Karola Dickensa, opowiadająca niezwykłe losy Davida Copperfielda. Życie Davida zmienia się na zawsze, gdy owdowiała matka... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
David Copperfield zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

nagrody

To świetna nowa adaptacja klasycznej powieści Karola Dickensa, opowiadająca niezwykłe losy Davida Copperfielda. Życie Davida zmienia się na zawsze, gdy owdowiała matka chłopca wychodzi za mąż za okrutnego Edwarda Murdstone. Usiłując wyrwać się spod okrutnej władzy ojczyma David spotyka mnóstwo barwnych postaci, a wśród nich dwie młode, atrakcyjne kobiety, które głęboko zapadają mu w serce.

na podstawie
Charles Dickens (powieść)
studio
Hallmark Entertainment
tytuł oryg.
David Copperfield
inne tytuły
Zdjęcia kręcono w Irlandii, m.in. w Dublinie.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jak dla mnie - najlepsza ekranizacja Dawida Copperfielda, a rola Sally Field - bezkonkurencyjna!

Olbrzymi sentyment :) 

użytkownik usunięty

Ten miniserial to było moje pierwsze spotkanie z Dickensem w wieku lat bodaj dziesięciu :) Został mi ogromny sentyment (mimo, że widziałam lepsze adaptacje Davida...)

Jakby każdy przeczytał dzieło Dickensa i wziął sobie treść do serca to świat byłby lepszy. David Copperfield powinien być lekturą w szkole. Dla mnie to ulubiona ksiązka.

Jakim kadegoriami kierują się dystrybutorzy? Jest naprawdę sporo filmów, które w nie jednym domu mogły by mieszkać.Do takich filmów należy "panicz Davi" specjalnie tak zdrabniam.Obsada jest super, muzyka po prostu wszystko.Pozdrawiam dystrybutorów mimo wszystko, choć mam jeszcze jedeną uwagę odnośnie muzyki filmowej.To...

więcej

Chciałam tylko zaznaczyć,że chodzi mi o tę dokładnie ekranizację ;), co jest pokazana w sprzedaży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones