PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832729}
6,6 482
oceny
6,6 10 1 482
Deadwater Fell
powrót do forum serialu Deadwater Fell

Nazbyt kobiecy

ocenił(a) serial na 6

Wiecznie nabzdyczona główna bohaterka, która zdradziwszy, ciągle sztorcuje ukochanego bardzo drażni. Bo dlaczego on w ogóle ma pretensje? Przecież ona czuje się samotna. Zachowanie owego gościa, policjanta, kompletnie niewiarygodnie. Miota się jak nastoletnia dziewoja. Pierwsze dwa odcinki bardzo dobre, potem się posypało. Tennant świetny. Ładne zielone pagórki. Nie zobaczysz, nic nie stracisz.

Izukar

Zaspoilerujesz jak się skonczylo?

ocenił(a) serial na 6
mania19

Jesteś pewna? :)

Izukar

Tak.

mania19

Po pierwszym odpuściłam, więc jak się skończyło? :-)

ocenił(a) serial na 6
bipi42

Cóż. Winien był mąż. Wiedząc, że żona go zdradza, zagroził, że nigdy nie dostanie dzieci, potem zaaplikował im i żonie insulinę, na końcu sobie, a że miał ją w sobie krócej, przeżył. Przed tym jednak zadzwonił do matki, która zeznała to na policji. Zatem bez sensacji. Prosta oczywistość.

Izukar

Dzięki, zamiast włączyłam White House Farm i jest dobrze.

ocenił(a) serial na 6
bipi42

Ja dziękuję za podpowiedź nowego serialu :)

ocenił(a) serial na 4
Izukar

White House Farm wymiata o wiele lepszy od tego

ocenił(a) serial na 6
Freddie8989

Oczywiście!

ocenił(a) serial na 7
Izukar

Jego żona go nie zdradzała, zabił ją po tym, jak dowiedział się, że ona zamierza się z nim rozwieść.

ocenił(a) serial na 8
Izukar

nazbyt kobiecy? a co, za mało facetów? za mało big-dick energy?

Serial nie jest powalający, ale to nie kobiety w nim są problemem a średnie ułożenie chronologii w scenariuszu.

ocenił(a) serial na 6
AnAneih

Serial nie jest powalający i jazda ocena na 8?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones