Degrassi: Nowe pokolenie
powrót do forum 8 sezonu

sezon 8

ocenił(a) serial na 9

Ale pustki na tym forum.. No dobra, może ktoś to przeczyta...
Obecnie na ZigZapie emitowana jest już 8 seria.
Dla tych którzy oglądają: Co o niej myślicie?!
Jak dla mmnie.. Uhh ;/ Przyzwyczaiłam się już do stałej obsady. A teraz weszły te dziecioki... I ta blondynka w okularach, nie wiem jak jej tam.. Denerwuje mnie ;/ O co w ogóle chodzi z tą młodszą, nowszą obsadą? Czy mają zamiar później wyrzucić już tych starych na dobre i zacznie się od nowa.. Nie wiem.. Ale gdy zaczynali emitować u nas Degrassi wcale mnie ci młodzi nie denerwowali.. Może dlatego że byłam młodsza gdy to oglądałam <mysli2>. Ale teraz.. Ja uwielbiałam oglądać Miriam McDonald, Shenae Grimes, geja Marco ;p Lauren Collins nawet ujdzie.. Stacy Farber. Dobrze, że chociaż zostawili Jamie Johnston'a ;* Ale i tak ci 'starzy' aktorzy będą napewno wplątywani tylko w wątki tych smarkaczy.. ;/

90210_xD

Taa Jamie jest boski ^^ I mi też się nie podoba, że dowalili jakieś nowe dzieciaki ;/ Lubiłam tych starych i mam nadzieję, że jeszcze będą się pojawiać.

alexa102

Ta blondyna w okularach to jest siostra Darcy ? Bo był odcinek, gdy jakiś facet z internetu przyszedł pod dom Darcy. Jej siostra dzwoniła po policje (była jeszcze mała) i teraz chyba ona gra tą blond kujonke... ;]

Ps. Nowa obsada jest do kitu ;//

ocenił(a) serial na 9
19KaroTka95

A pamiętam ten odcinek. To był chyba jeszcze 6 sezon. A to nie nagrałam.. I sobie nie obejrzę ;/ . Ale ostatnio był taki odcinek w którym ta jej ciemnoskóra przyjaciółka dała ubrania Darcy. Więc z kądciś musiała je mieć. Pewnie od tej blondynki, więc to możliwe że to jest jej siostra. Fajnie by było jakby w następnym sezonie występowała Shenae Grimes jako Darcy. Bo mam nadzieję że kolejne będą.
Przynajmniej w odcinku z wczoraja był większy wątek starej obsady. Tzn. nie żeby ta obsada sięgała 3 sezonu, ale mówię że lepiej mi się widzi ten film ze starszą wiekiem obsadą.

ocenił(a) serial na 8
19KaroTka95

Ta blondynka w okularach nazywa się Claire Edwards i tak - jest młodszą siostrą Darcy. A mi się podoba pomysł dodania nowych, młodszych postaci. Nie widzę w tym nic złego. Chcieli jeszcze bardziej 'odświeżyć' serial i nie wyrzucili starej sprawdzonej obsady, więc dla mnie wszystko jest w porządku. Czasami nawet można się nieźle pośmiać. (;

paulusia12555

Wątki tych dzieciaków jakoś w ogóle mnie nie interesują. Za to z tych normalnych, ale nowszych bohaterów bardzo polubiłem Holly J, chyba najciekawszy wątek ma :). Reszta - Mia, Peter i.t.p. to flaki z olejem, to samo Spinner, którego kiedyś bardzo lubiłem. Emmy, Manny i Liberty jest strasznie mało. Zostały jeszcze tylko 4 odcinki sezonu, wszystkie o Paige, Ellie i Marco, więc może być ciekawie :D.

ocenił(a) serial na 9
90210_xD

ja tez nie znosze tej nowej obsady :/

90210_xD

Ja z nowej obsady pokochałam tylko Holly J.
No i jest bardzo ładna. :)

90210_xD

Mi się bardzo podoba ta seria..

I mam prośbę jeśli jest ktoś taki kto ma odcinki wszystkich poprzednich serii lub chociaż niektórych ale z lektorem lub z napisami, albo jeśli ma linki do nich to prosilabym żeby mi je przeslal..

e-mail: sara96@wp.pl

gg: 8735072

90210_xD

A od 3 dni zajebiste odcinki.
Jest Craig, Ellie, Paige, Marco, Jay. Nareszcie `starzy` aktorzy wrócili.

Jakby ktoś nie wiedział to opisze co sie dzieje.
Paige jest w Hollywood, pracuje u jakiejś gwiazdy w domu, bla bla. Jest na castingu i dostaje główną role w musicalu. Jest strasznie sławna. Zwalnia sie. Ma własny wielki dom. Zaprasza do niego Marco i Ellie. W tym samym czasie Manny stara się również o tą samą role, bo ktoś tam jej powiedział że w szołbiznesie tak już jest ze raz kogoś wybieraja a potem go wywalają. Więc Peter z kolesiami z kapeli, Mia, Manny i Jay jadą gdzieś tam (nie chce mi sie pisać gdzie bo to nie istotne) i Manny przygotowuje sie w autobusie, który prowadzi Jay do castingu. Postanawiają sie zatrzymać w jakiejś knajpie i Jay zgłosił Manny do występu przed publicznością. Okazało sie ze wszystkim sie podoba jak śpiewa i ogólnie wszyscy są szczęsliwi. o! Zapomniałam dodać ze jeszce przed wyjazdem Manny pokłóciła sie z Mikiem (nie wiem jak sie pisze) i on jej powiedział ze jest beznadziejna i tak dalej, dlatego Manny była taka załamana, ale dzięki Jay'owi doszła do siebie. Dobra, wróćmy do tej knajpy. Manny przestała śpiewać i wszyscy zaczęli sie zbierać do autobusu, ale go już nie było. Ktoś go ukradł i z marzeń gów,no.XD Teraz wróćmy do Paige. Przyjaciele (Ellie i Marco) są na nią źli bo strasznie gwiazdorzy. Reżyser ją zwolnił z produkcji i wszystko jej sie posypało. Teraz o Ellie. Ciągle dzwoni do niej mama, z widomością, że jej tata wrócił, ale ona nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Marco jest na nią wkurzony, że olewa swoich bliskich. Troche wcześniej Ellie spotkała na ulicy Craiga i umówiła sie z nim. On zaprosił ją na noc do siebie (żeby było jasne - do nieczogo nie doszło). Gdy już sie ibudizli Craig przedstawił Ellie swoją dziewczyne, a ona normalnie zaniemówiła, bo chyba myślała, że Craig coś do niej wiecie i ona do niego jeszce też coś chyba czuje. Załamana sie upiła na przyjęciu u Paige i poszła nad morze. Weszła do wody i szła tak najdalej jak mogła, bo chciała sie chyba utopić. Naszczęście w pore przybiegł Craig i Marco i ją uratowali.

Mam nadzieje, sie rozczytacie. XD
Sorrry za powtórzenia, błędy itd. ;)

A następny odcinek już jutro o 20:30 na zigzapie.

jbgfumh

A według mnie `nowe` postacie bardzoo przydały się w serialu. Bo kurczę, ile można oglądac Paige i innych takich. Fajnie że wplotli ją między odcinkami, no okej. Ale nowi aktorzy pomogą serialowi.

ocenił(a) serial na 8
ag_owczarek

Zeby było jeszcze jaśniej pisząc 'nowi aktorzy' miałam na myśli tylko tych od 8 sezonu. Bo Holly J., Ania (czy jak to tam się pisze), chłopak Ani, dziewczyna Spinnera, są spoko ;] Przepraszam że tam nie po imionach ale w tej obsadzie nic nie jest wyraźnie napisane, a z serialu jeszcze nie zdążyłam zapamiętać ;/. Wczoraj oglądać nie mogłam, więc dzisiaj odkryłam że puszczają 8 sezon od początku :D To dobrze, bo mało odcinków oglądałam. Bo ciągle pisało że 8 sezon a nadal był 7. I tak nie mam wszystkich odcinków 7 :(. I ci 'nowi' już mi tak nie przeszkadzają... Człowiek już się ich trochę naoglądał i z deczka przyzwyczaja, tak powolutku. Siostra byłego już chłopaka Ani (chociaż to zależy od którego odcinka się ogląda :P) i jej chłopak ze szkoły Lejkherst (przepraszam!) .. spoko wątek ;] I tych dwoje kumpli, którzy wcześniej gdzieś tam tylko przelatywali przed kamerą.
Jednak jak oglądasz 1 sezon i małą Miriam McDonald (Emma) to już sentyment ;]

ocenił(a) serial na 9
Soulja_Boy_x3

O, jednak się dodało ;/. Tak dla wiadomości powyższa odpowiedź napisana jest przeze mnie tylko z innego konta, tego starszego.
Więc dodaję poprawkę w tym co jest napisane w temacie który założyłam. Czytać to u góry ;d

90210_xD

hej, też bardzo lubię degrassi, ale niestety nie mam zigzapa i tylko oglądałam na necie. niestety teraz nie mogę nigdzie znaleźć kolejnych odcinków po 10. czy ktoś wie może skąd je zdobyc?

ocenił(a) serial na 10
sloneczko161

Może mi ktoś powiedzieć jak sie nazywa filmony Danny z Degrassi ?

ocenił(a) serial na 9
Dominisia_fw

Jak byś chciała jeszcze więcej inf. na podobny temat polecam wikipedie- degrassi.

Dalmar Abuzeid - Danny Van Zandt

ocenił(a) serial na 9
90210_xD

A patrzcie jakie tu powiązania wyszły xd
To w ogóle nie tyczy się sezonu 8 ale już nie chciałam zakładać nowego tematu ;p
No bo weźmy taki serial "The vampire diaries". Zbieg okoliczności.. Występuje Nina Dobrev (Mia Jones) i Steve Belford (Jesse Stefanovic).

ocenił(a) serial na 9
90210_xD

O, mam jeszcze drugi przykład ;D
Film "Dead like me: Life after death".
Shenae Grimes (Darcy) i Jordan Hudyma (Blue).

ocenił(a) serial na 9
90210_xD

I kolejny.
Film "Picture This".
Lauren Collins (Paige) i Shenae Grimes (Dracy).

ocenił(a) serial na 9
90210_xD

+ serial "Kevin Hill"
i gościnnie Shenae Grimes i Paula Brancati (Jane).

ocenił(a) serial na 10
90210_xD

Mam pytanie czy serial The vampire diaries leci u nas na jakims kanale bo ciekawi mnie to bardzo.

ocenił(a) serial na 9
Dominisia_fw

Ehh.. 'Dominisiu' xd Wczoraj się urodziłaś? Co za dzieciak..;/
Takie to leniwe że sie nawet nie chce wejsc na strone serialu na tym portalu?(ej aż ci przypomne : filmweb.pl)
Premiera w USA we wrześniu, ale u nas już pewnie 'leci', a co tam.. ;p

ocenił(a) serial na 8
90210_xD

+ Derek kontra rodzinka (Life with Derek)
Ryan Cooley (J.T), Shane Kippel (Spinner) i Kit Weyman(Sulley) / wszyscy gościnnie w rolach: Rona, Ralpha i Sama. ( ;

PS: Trochę odbiegamy od nazwy tematu.

ocenił(a) serial na 9
90210_xD

Daaaaalej ;D
Serial "Szczęśliwa karta" (Wild Card)
Jamie Johnston (Peter) Steve Belford (Jesse) i Stefan Brogren (Archie/Snake).
Serial "Doc" i Stacey Farber (Ellie) i Jamie Johnston.

90210_xD

cześć ;)
bardzooo lubię degrassi i jeśli ktoś zna jakieś strony gdzie można obejrzeć lub ściągnąć wszystkie odcinki degrassi od 3 serii z polskim lektorem bądź z napisami niech napiszę i prześle linki na nr gg 13420163.
to dla mnie ważne i z góry dzięki !

ocenił(a) serial na 10
askaa14

Tylko nie dzieciaku... dobrze.
Tak leeeeniwa jestem strasznie i mi sie nie chciało zajrzec.

ocenił(a) serial na 9
90210_xD

ja mam 7 i 8 sezon po polsku\jak ktos ma wczesniejsze to niech pisze
ja moge udostepnic te co mam
pozdrowionka

arekkik

Ja bym prosiła o 7 i 8 sezon;] gg:1442074

ocenił(a) serial na 10
arekkik

udostepniłeś juz te odcinki ??b :} jak tak to gdzie???

ocenił(a) serial na 10
alpaka99

W "Derek kontra rodzinka" zagrała jeszcze Lauren Collins(Paige Michalchuk) dziewczynę Dereka Kendrę a z kolei Mike Seater(Derek) zagrał gościnnie w Degrassi goes Hollywood czyli w tych ostatnich 4 odcinkach 8 sezonu... A wracając do tematu... Tytuł jest "Degrassi nowe pokolenie" czyli opowiada o uczniach Degrassi...;p A to oznacza że stara obsada(Manny, Paige, Jimmy, Emma, Liberty, Marco, Ellie i inni) musieli przejść na drugi plan skoro są już na studiach...

ocenił(a) serial na 9
Lola140392

Tyy, nawet logiczne ;D A nie pomyślałam. Ostatnio tzn juz jakies z pol roku to cale 'Degrassi' w gleboko w d**** mam xd Puscili by nowe odcinki, albo te z pierwszego sezonu to by bylo spox ;]

ocenił(a) serial na 10
90210_xD

mi się podoba nowa obsada ;) i tak degrassi zawsze oglądałam ze względu na przesłanie ale tak mnie wnerwia ta Holly J że nie moge;/ strasznie denerwująca postac nie znosze jej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones