PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831092}
5,2 145
ocen
5,2 10 1 145
Deputy
powrót do forum serialu Deputy

Zapowiada się bezpardonowa propaganda budowana na liberalno-marksistowskim jądrze + odrobina akcji i strzelanin (jeśli będą tak niedorzeczne jak te z pierwszego odcinka to może lepiej żeby ich nie było). Nie będę wymieniał wszystkiego co jest złe w tym pierwszym odcinku ale kilka przykładów podam. Pierwsza scena. Gość tłumaczy się przed komisją dlaczego storpedował akcję policji z imigracyjnymi i jak prawdziwy kozak im odpowiada, że nie przysięgał przed nimi tylko przed tamtymi ludźmi (czyt. imigrantami przebywającymi na terenie kraju nielegalnie. Policjant), po czym sobie wychodzi. Acha, oczywiście pada tekst, że "wszyscy jesteśmy imigrantami". Dalej. Pościg, strzelanina. Trzech drabów w tym jeden z kałachem strzela do naszego gościa z 5 metrów w jakiś sposób chybiając za każdym razem, po czym on zabija dwóch, a trzeci ucieka. Dalej. Zostaje nagle szeryfem ( co nikomu się nie podoba ) i najwyraźniej przysługuje mu szofer. Który okazuje się mikroskopijną dziewczynką, wyglądającą na 15 lat, przebraną za chłopca, zachowującą się jakby nasz gość zabił jej matkę, ojca i chomika. W jednej ze scen dziewczynka otwarcie go opieprza i grozi, że jeśli zrobi to a to jeszcze raz, to mu sprzeda kulkę (szeryfowi)... . Naturalnie dziewczynka okazuje się lesbijką. Ze stażem w Pentagonie... . Dziewczynka łaskawie pozwala temu obrzydliwemu białemu heterykowi w końcu się ze sobą zaprzyjaźnić, po czym oboje ruszają udaremnić kolejną akcję imigracyjnych i policji... . Warto jeszcze wspomnieć scenę z więzienia, gdzie młody kadet prowadzony jest przez blok więzienny kipiący toksyczną męskością i nagle wchodzi do skrzydła dla gejów... Które oczywiście przedstawione jest jak wioska smerfów. Prycze ustawione na wspólnej sali. Wszyscy uśmiechnięci, klepią się po plecach, żartują, malują sobie paznokcie. Po prostu sielanka jak na koloniach. Kończę bo za bardzo się rozpisałem. Podsumowując. Jak myślę o tym serialu to czuję zażenowanie.

zarek

Jak tak dalej pójdzie, to za kilka-, kilkanaście lat amerykańskiej kinematografii nie da się po prostu oglądać. Jest coraz gorzej. Gdy przywoła się w pamięci ich filmy z lat 90. i porówna się z tym propagandowym szajsem, który produkują teraz, to jest po prostu dramat. Choć już w latach 90. było to widoczne, np. w serialu "Nash Bridges", ale nie tak na bezczel, jak to ma miejsce teraz. Obecnie ta propaganda jest robiona po prostu na chama bez żadnej finezji czy zażenowania.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
miotacz plomieni

Hmm pomyślmy dlaczego? - Pod drugie co masz na myśli mówiąc bez zażenowania?

miotacz plomieni

w Nash Bridges były to bardziej wstawki, lekkie przebłyski, nie to co teraz ^^

ocenił(a) serial na 1
miotacz plomieni

miotaczplomieni nie za kilka lat ale już nie da się oglądać amerykańskiego kina. Myślę, że ten trend kiedyś się zmieni i kino wróci do "normalność"

zarek

Hej dzieci jeśli chcecie
Zobaczyć Smerfów las
Przed ekran dziś zapraszam was.
I telewizor włączcie
Dźwięk podkręćcie i usiądźcie
Zaczynamy dla Was nowy film
Uwaga Smerfy zbliża się niebezpieczeństwo! Kryjcie się to Trump!
[Trump]Uch, jak ja nie cierpię Smerfów...
Kto się boi Trumpa Niechaj zaraz idzie spać
Bo to filmy dla tych co się lubią bać.

Hej dzieci jeśli chcecie
Zobaczyć Smerfów las
Przed ekran dziś zapraszam was.
I telewizor włączcie Dźwięk podkręćcie i usiądźcie
Zaczynamy nowy film!
Ten film to DEPUTY

zarek

Za mało modlitw?

ocenił(a) serial na 3
zarek

Aż muszę zobaczyć ten szajs, kiedyś się wkurzałem ale wiem że nie mam na to wpływu wiec oglądam nieraz dla beki.

ocenił(a) serial na 3
zarek

Prawda jeszcze większa kupa jak się to zobaczy

zarek

"liberalno-marksistowskim" hahah, może jeszcze chrześcijańsko-nietzscheańskim albo konserwatywno-progresywnym. O Marskie to wiesz pewnie tyle, co Grzesiu Braun, i w zasadzie nie ma tym nic złego, ale może nie posługuj się terminami, których nie rozumiesz?

ocenił(a) serial na 1
zarek

Dzięki za pomocny wpis. Już wiem żeby się trzymać z daleka od tego czegoś

lamp79

Teraz pozostaje czekać na film, gdzie Jezusa Chrystusa gra biseksualny murzyn, a Stalina Jackie Chan z wąsem. No i horrory, gdzie wampiry nie mogą być białoskóre (Blade), zastąpione zostaną najlepiej przez wilkołaki z tureckim akcentem w arafatkach i Kopernik był kobietą. Żenada nie kino, cyrk po prostu. Ktoś kiedyś wspomniał o projekcie filmu gdzie Mandelę ma grać biały, popieram (najlepiej Żebrowski).

lamp79

Biały Nelson Mandela grany przez Anthony'ego Hopkinsa! To by było coś!

zarek

Zaczynam rozumieć, dlaczego najwięcej krypto¶edałów jest wśród prawicowych konserwatystów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones