PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210871}

Derek kontra rodzinka

Life with Derek
7,2 793
oceny
7,2 10 1 793
Derek kontra rodzinka
powrót do forum serialu Derek kontra rodzinka

bo widzilam zdjecia w internecie i nie kumam o czym to jest ktos moze mi to wytlumaczyc podobno jest 26 odcinkow po 20 minut nic wiecej na ten temat nie wiem

aga_37

ja też nic nie wiem:( a gdzie znalazłaś te zdjęcia??

aga_37

OK juz kumam a te zdjęcia to na stronie family mozna znaleść to o tym chlopaku Dereku jak sobie zyje ze swoja rodzinka o jego zyciu towarzyskim itp moze na ZigZapie kiedys to pokaza

ocenił(a) serial na 8
aga_37

widzialam pare odcinkow, serial jest bekowy, wiele zabawnych watkow itp. polecam i mam nadzieje ze u nas w tv sie niedlugo ukaze

ocenił(a) serial na 9
aga_37

to jest super serial trwa krótko ale cóż chodzi tam o to ze dereka jego siostre i brata wychowuje tylko ojciec pewnego dnia ten ojciec poznaje nore zeni sie z nia. tylko ze ona tez ma dzieci 2 córki jedna z nich to keysi druga lizi no i po jakims czasie sie polubili tylko keysi i derek nie zabardzo derek robi keysi różne żarty i sie z niej nabija bo jest kujonką musicie to zobaczyc i sie przekonac!!! polecaM

aga_37

To może ja też coś dopowiem: jest to świetny serial, choć nie ukrywam że czasem trzeba go zrozumieć, choć zazwyczaj to zwykła łopatologia ukazujące "typowe" życie nastolatków, choć w tym przypadku nieźle pokręcone. Tytułowa rola - Derek jest typowym wyluzowanym i mającym swoje własne filozofie życiowe chłopakiem, mającym młodszego brata, który właściwie mu usługuje, i młodszą siostrę. Żyją jedynie z ojcem, matka wyjechała do Hiszpani zostawiając ich z bliżej nieokreślonych powodów. Wtedy ich ojciec poznaje Norę, mającą dwie córki, Lizzie i Casey. Ta druga jest w wieku Dereka i jest starsza od swej siostry, więc jak już nie trudno się domyślić będzie się "tłukła" z Derekiem praktycznie o wszystko: o miejsce w domu, o przyjaciół, o reputację szkolną itd. Warto wspomnieć że jest ona totalnym przeciwieństwem Dereka, co tylko wpływa na ineprzewidziany rozwój wydarzeń..

Ogólnie, bardzo polecam wszystkim którzy lubią się odmóżdżyć, ale i tym którzy chcą wyciągnąć z oglądanego serialu jakieś mądrości, naprawde warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones