PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210871}

Derek kontra rodzinka

Life with Derek
7,2 793
oceny
7,2 10 1 793
Derek kontra rodzinka
powrót do forum serialu Derek kontra rodzinka

derek cool

ocenił(a) serial na 9

to jest super serial trwa krótko ale cóż chodzi tam o to ze dereka jego siostre i brata wychowuje tylko ojciec pewnego dnia ten ojciec poznaje nore zeni sie z nia. tylko ze ona tez ma dzieci 2 córki jedna z nich to keysi druga lizi no i po jakims czasie sie polubili tylko keysi i derek nie zabardzo derek robi keysi różne żarty i sie z niej nabija bo jest kujonką musicie to zobaczyc i sie przekonac!!! polecaM

daria_przydatek1

Mnie też się podoba tylko tak krótko trwa mogli by chociać puścić 2 odcinki pod rząd ale cool serial

ocenił(a) serial na 10
misiaa10

Tak super szczególnie nowa seria... A Derek nie jest już taki okropny dla Casey i nawet pomagają sobie nawzajem... No i jest jeszcze przystojniejszy:D

Lola140392

wiecie gdzie można ściągnąć odcinki po polsku?
jak ktoś chce to podaję link do strony po angielsku :)

http://tv.blinkx.com/show/life-with-derek/q7GN2nthg4vw7vgk

ocenił(a) serial na 5
daria_przydatek1

w polsce puszczają ten serial tylko na zig zapie, niestety nie posiadam tego kanału w swoim pakiecie, ale oglądałam odcinki po angielsku na youtube. bardzo mi się podoba, można się nieźle uśmiać. dodatkowo zakochałam się w postaci Dereka! jest po prostu świetny! ;)
zapewne, nie raz jeszcze wrócę do tego serialu. ;)

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones