PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=279435}

Detektywi

4,3 8 963
oceny
4,3 10 1 8963
4,3 3
oceny krytyków
Detektywi
powrót do forum serialu Detektywi

Gdybym zobaczył babochłopa Fligel w ciemnym zaułku to uciekłbym myśląc że to jakiś z bok lgbt.Ta baba jest potworna.
Maciej Frytka i jego pukawka,która najwyraźniej uzupełnia mu ub ubytek pomiędzy nogami.
Karolinka przemądżała idiotka.
Krzysztoł Żłób nazwisko mówi samo za siebie.Żal pl.
Marcinek samozwańczy rambo,który na dzielni straciłby zęby.
A,i Roxana R. dzidzia piernik,której wydaje się,że jest wiecznie piękna i młoda,a tymczsem gwiazdy urody jej już dawno zgasły.
Po co telewizja ciągle odtważa ten crap...

Choronzon

Podejrzewam, że z sentymentu, dla odmóżdzenia po pracy- tak samo jest z paradiami rozpraw sądowych ( Sedzia Anna Maria Wesołowska, Artur Lipiński), chyba są nawet krecone w podobnych latach. Mój dziadek, gdy byłam mniejsza oglądał takie rzeczy, gdy ja czekałam na przyjazd mamy u niego. Wiażę z tym okresem dobre wspomnienia, dlatego kiedy mama włączy przy obiedzie podobna produkcje na chwile z nią przysiadę. Owszem męczy mnie poziom aktorstwa, brak napięcia podstwy, ktora przytrzymałaby mnie dłużej przy ekranie, ale myślę, że warto oceniać bardziej uprzejmie. Choćby w trosce o twoje nerwy :D ja sama się śmieje z co poniektorych ujęć.
A no cóż skoro puszczają to nadal w telewizji-musi mieć dość sporawe geoni odbiorców.

ocenił(a) serial na 1
iskra23

Wiesz,to już lepiej walnąć 0,5L na głowe i obudzić się na kacu iniż oglądać ten crap.Ale co kto lubi.

Choronzon

Jak najbardziej rozumiem- pytales, wiec sprobowalam odpowiedziec ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones