PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801312}
7,4 4 907
ocen
7,4 10 1 4907
Devilman Crybaby
powrót do forum serialu Devilman Crybaby

Żenada

ocenił(a) serial na 4

Nie jestem fanem anime, w życiu jedyne co obejrzałem to Naruto i Dragon Ball i jak wiedziałrm, że były to seriale skierowane głównie do dzieci/młodzieży, to tym razem chciałem obejrzeć sobie coś bardziej dojrzalszego. Teraz takie pytanie: czy w każdym anime sa tak drętwe dialogi, czy tylko w tych wyżej wymienionych. Fabuła jest taka sobie, są chwile trzymajace napięcie, ale zdarzają się rzadko, głównie to 2-3 ostatnie odcinki. Strasznie dużo momentów, w których łapiemy się za głowę z pytaniem: Co tu się odpierdala? Czemu ci bohaterowie są tacy tępi? Kreska jest bardzo chaotyczna, czasami nie wiadomo co dzieje się na ekranie, postacie wyglądają tak sobie, a demony jeszcze gorzej. Warta uwagi jest ścieżka dźwiękowa, która naprawdę trzyma poziom i to ona, według mnie, buduje tutaj, zmieniający się na bardzo mroczny, klimat. Finał jest po prostu komiczny. Ewidentnie nie tkne następnego anime, po tym co tu widziałem.

Serowy95

Sprawdź Violet Evergarden jeśli chcesz czegoś dla dojrzalszego widza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones