PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801312}
7,4 4 858
ocen
7,4 10 1 4858
Devilman Crybaby
powrót do forum serialu Devilman Crybaby

Skad te zachwyty? To standardy, są już naprawdę takie niskie?

ocenił(a) serial na 10
Warabaranara

Widziałeś jakie produkcje wychodzą w ostatnich latach? IMHO, najlepsze dzieło Yuasy od czasu ostatniego serialu Yuasy. A poza tym nie ma niczego do oglądania.

ocenił(a) serial na 5
mhrocznyszatan

To, że nie ma "niczego" do oglądania, chyba nie jest odpowiednim argumentem, żeby ocenić coś jako arcydzieło?

ocenił(a) serial na 10
buuuziag

I nie używam tego jako argument. Autor zapytał o standardy. I tak, są one niskie. Konkurencja jest naprawdę słaba.

ocenił(a) serial na 5
buuuziag

Buuuziag. Wez zapodaj cos na poziomie. Obejrzalbym jakies godne anime.

ocenił(a) serial na 10
Warabaranara

Muzyka i kreska 10/10, fabuła to takie mocne 8+. W porównaniu do tego co dzisiaj wychodzi, pedałów tańczących na lodzie czy jakiegoś tam innego szajsen, to oceniam Devilmana na 10/10.

ocenił(a) serial na 5
ocenił(a) serial na 5
cesarz_maciej

Nie no, pedały na lodzie nie są aż takie złe, też jest średniakiem jak dla mnie xD

ocenił(a) serial na 4
cesarz_maciej

Co to są pedały tańczące na lodzie? xD

Beermeister

Yuri on Ice

ocenił(a) serial na 3
cesarz_maciej

Kreska 10/10? Postacie, potwory jak i samochody są rysowane najprawdopodobniej przez amatorów... Devilman z lat 70-ych wyglądał lepiej...

ocenił(a) serial na 10
Crackarotto

co do kreski, pewnie był taki zamysł, to miało być odwzorowanie dawnego anime, a nie remake żeby wyglądało 'lepiej', poza tym, w aktualnych czasach anime staje się zbyt 'bajkowe' coś w stylu bajek disneya, wiec zabieg z taka animacja jak najbardziej na +

ocenił(a) serial na 10
Crackarotto

Ta kreska to znak rozpoznawczy Masaaki Yuasa i jest zajebista, nawet z tym nie handluj

ocenił(a) serial na 5
Warabaranara

Masz ode mnie poparcie. Też uważam, że co najwyżej to mocny średniak, w dodatku zbyt przehype'owany.

ocenił(a) serial na 5
LoboTaker

Wez zapodaj cos na poziomie. Obejrzalbym jakies godne anime.

ocenił(a) serial na 5
Warabaranara

Akira, Spirited Away, Metropolis z 2001.... jest sporo dobrych anime, a Crybaby nie zalicza się do nich.

ocenił(a) serial na 5
LoboTaker

Wszystkie 3 oglądałem...bo sa stare...

Warabaranara

Parasyte, Psychopass

Warabaranara

Violet evergarden albo b the beginning

ocenił(a) serial na 3
Warabaranara

Shingeki no Kyojin (Atak tytanów), Black Lagoon, One Punch Man, Ergo Proxy,

użytkownik usunięty
Warabaranara

"Współczesny" XD, Manga jest z 72.

ocenił(a) serial na 5

A czy ja oceniam mange?

ocenił(a) serial na 3
Warabaranara

Owszem, to anime to jest średnia, ale obecnie jest kilka dobry anime jak np. Atak Tytanów czy One Punch Man, Jojo's Bizzare Adventure, Tokyo Ghoul, Parasyte,

ocenił(a) serial na 10
Crackarotto

Tokyo Ghoul lepszy od tego?lmao, Tego co wymieniłeś nawet nie wiem czy jest sens porównywać, bo to zupełnie inne gatunki anime+ zauważyłem Twój wpis przy ocenie, to nie miał być remake starego anime, tylko odwzorowanie stąd taka kreska;)

ocenił(a) serial na 3
unlucky_ezz

No właśnie ta kreska jest tak koszmarna, jakby budżetem porównywalny z "Trudnymi sprawami", a robili ją totalni amatorzy, praktykanci... Tragedia, dramat. Jakby to dziecko rysowało w zeszycie szkolnym... Fabuła mnie zaintrygowała oraz postacie, ale ja jestem estetą, lubię jak coś wygląda dobrze. Niestety, tej gówno-animacji nie dało się oglądać z przyjemnością w moim odczuciu. Jest to niemal poziom Władców Móch.

ocenił(a) serial na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones