PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829258}

Devs

7,3 12 328
ocen
7,3 10 1 12328
7,6 24
oceny krytyków
Devs
powrót do forum serialu Devs

Ujdzie i nic więcej.

ocenił(a) serial na 5

Obejrzałem do końca, choć już od 4 odcinka było coraz gorzej. Gdybym miał zachęcić do obejrzenia go i oceniać serial pod kątem rozrywki i binarnej (nie kwantowej.... ) opcji czy 1 - oglądać, 0 - nie musiałbym dać 0. Fizyka kwantowa to jednoczesne bycie i 1 i 0, więc tak: nieźle a nawet b. dobrze zrealizowany, dobre efekty. To plusy. Potem już gorzej, nie przemawia do mnie nikt z obsady, nie przemawia scenariusz, którego z czasem coraz mniej rozumiemy. Rozwiązanie filmu chyba sugeruje, że nie będzie 2 sezonu i dobrze; jeśli tak, jak już go odpuszczam. Pierwsze odcinki zapowiadały rzeczywiście ciekawy, rzadko spotykamy serial sci-fi na serio, nie bajeczkę w stylu See czy innych bzdetów. I potem wszystko zaczęło się rozsypywać. Obsada - wspomniałem, że kiepska. Całkowicie nieudana główna postać Lily, ale zły charakter to już kpina. Grubaskowaty, łysawy Canton ma budzić przestrach? Wielka, potężna korporacja i jeden nad-ochroniarz. Jego walka z ups.... to kpina. Jeśli już to może postać Foresta nie zepsuta przez nieznanego mi aktora. I chyba tyle, tak na gorąco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones