PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

2006 - 2013
8,2 204 tys. ocen
8,2 10 1 203847
7,2 26 krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Każdy kto widział s02e14-15 Zabójczych Umysłów wie, że doomsday killer to lekko zmodyfikowany Tobias Hankel.

nerf_smerf

Do tego bezczelnie zerżnęli motyw apokalipsy z biblii!
Co za bezczelność.

ocenił(a) serial na 8
Grajcz

zaślepiony miłością do serialu nie potrafisz pogodzić się z prawdą.

nerf_smerf

Jaką miłością?
Ja mówię serio.
A widziałeś jak zmałpowali miasto Miami?

ocenił(a) serial na 8
Grajcz

Widziałem. Szkoda ze tobie "małpowanie" poczucia humoru nie wychodzi.

nerf_smerf

Ale co tu do rzeczy ma poczucie humoru?
Ostatni odkryłem ważniejszą rzecz na miarę spiskowej teorii dziejów.
WSZYSTKIE współczesne seriale to plagiaty bo przecież samą idee serialu zerżnęli z jakiegoś dzieła.
Co więcej cała kinematografia to plagiat pierwszego filmu.

PS. Twoi rodzice też zmałpowali od przodków sposób spłodzenia dziecka.

ocenił(a) serial na 8
Grajcz

Ciut lepiej, ale pracuj dalej.

nerf_smerf

Dziękuje za błogosławieństwo.

ocenił(a) serial na 8
nerf_smerf

Do tego bezczelnie zerżnęli fabułę z książki Demony dobrego Dextera co to za bezczelność. Jak tak można było straszna bezczelność

ocenił(a) serial na 10
Issak107

popłacz się do poduszki

ocenił(a) serial na 8
biomek

Gratuluję inteligencji bo to był sarkazm człowieku idź do małp bo jesteś tak głupi jak one a nie poczekaj małpy są mądrzejsze od ciebie.

Issak107

Nie oczekuj od nich zbyt wiele

ocenił(a) serial na 10
Grajcz

ale ma nie oczekiwać zbyt wiele od małp, czy od filmwebowiczów? ;)))

ocenił(a) serial na 8
Sylwiaczek666

Scerzę dla mnie niektórzy filmwebowicze to małpy same w sobie nie mówię o wszystkich ale biomek, i założyciel tego bezesownego tematu są tego idealnym przykładem pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
Issak107

Lubię takich hipokrytów jak ty, żyją sobie w słodkiej nieświadomości własnego ograniczenia, pełni jadu i nienawiści.

Sylwiaczek666

Bez różnicy.
Małpy i ludzie są na podobnym poziomie, ludzie tylko czasem próbują się wybić ponad dno.

ocenił(a) serial na 10
nerf_smerf

widziałam :)
nie rozumiem zatem Twojego oburzenia - oba seriale to seriale kryminalne, a oglądałam ich tyle, że już nie raz widziałam motywy, które się powatarzaja, ale tego w serialach i filmach kryminalnych uniknąć się nie da, zważywszy na ich tematykę ; uważam Twoją reakcję za absurdalnie przesadną ;p

ocenił(a) serial na 8
Sylwiaczek666

Nadinterpretujesz moje emocje. Oburzony serialem? Tak jakbym nie miał się czym oburzać.. Dexter uchodzi za oryginalny serial, o którym napisano wiele a nawet bardzo wiele, stąd moje zaskoczenie, bo obie postacie, są niemal identyczne. Jeden i drugi to seryjny morderca, który zabił swojego "kompana" a jego ciało trzymał w chłodni, miał wypalone znamię, karał sam siebie za błędy, za pomocą internetu niósł swoje przesłanie światu, naśladował głos guru, odwoływał się do bibli. Zapewne porównań znalazłbym więcej ale średnio pamiętam szósty sezon.
Mówisz, że powtarzanych wątków uniknąć się nie da. Zgoda, ale nagromadzenie tak wielu cech specyficznych nasuwa jednoznaczne skojarzenia z plagiatem. Gdyby na Criminal Minds licencję miał apple, pozew już by w sądzie czekał.