PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 195 101
ocen
8,2 10 1 195101
7,2 17
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Louis

ocenił(a) serial na 10

Ciekawi mnie wątek Louisa. Czy będzie coś powiedziane o jego przeszłości ? O to czemu wysłał Dexterowi rękę ? Jego wątek mógłby być ciekawy a dostał kulkę na łodzi :)

ocenił(a) serial na 9
damiank16

No cóż, Louis to dla mnie przykład kompletnej nieudolności scenarzystów.

W 6 sezonie sugerowali, że on coś o Dexterze wie. Sami jednak wtedy przyznawali, że nie mają jeszcze żadnej głębszej wizji jego postaci i będą myśleć co z tym Louisem zrobić w sezonie 7. Ostatecznie właściwie nic nie wymyślili, więc Louis dostał kulkę. Nawet nic nie wyjaśniono skąd jego fascynacja Dexterem. Nikt go nawet nie szuka, czyli nie ma ani rodziny (albo nie utrzymuje z nią kontaktów) ani żadnego kolegi (dziwne, skoro wyrwał taką laskę jak Jamie musi być choć trochę towarzyski). To też nie zostało w ogóle wyjaśnione.

ocenił(a) serial na 9
delh

dokladnie. Strasznie mnie zawiedli zakonczeniem watku Louisa! Choc moze to jeszcze nie koniec...

snail_1981

Jak nie koniec? Ożywi się i wyciągnie sobie kulkę z głowy?

ocenił(a) serial na 9
Izabelka_filmweb

nie chodzi mi o zmartwychwstanie Louisa. Raczej o to, ze moze ktos odkryje jego zabojstwo i powiaze to z Dexem!

snail_1981

Nie sądzę, mafia raczej dobrze zakopuje ( w przypadku miami - zatapia lub porzuca na bagnach z aligatorami) ciała swych ofiar.

ocenił(a) serial na 9
Izabelka_filmweb

tez nie sadze, ale mimo wszystko mam nadzieje, ze Louisa cos po sobie pozostawil. Jakas niespodzianke dla dexa:p

snail_1981

cos tam sie orientował w sprawie Ice Truck Killera - w koncu zabrał proteze tej dziw ki którą zabił Bryan - więc głupio ten wątek twórcy skończyli, oj głupio.

delh

(dziwne, skoro wyrwał taką laskę jak Jamie musi być choć trochę towarzyski).

sugerujesz że laski lecą tylko na szoł menów, a nie tych spokojniejszych? W większosci to prawda, ale nie uogólniaj, bo to nie reguła.

ocenił(a) serial na 9
Izabelka_filmweb

Po prostu to mało prawdopodobne żeby Louis nie miał ani jednego znajomego. W miarę dobrze się zintegrował na posterunku, wyrwał niezłą laskę, nie wyglądał na kogoś, kto tylko siedzi przed kompem.

ocenił(a) serial na 9
Izabelka_filmweb

generalnie laski leca na tego co ma kase:) W wiekszosci przynajmniej...:p

snail_1981

Mówisz raczej o dziwkach, normalne niektóre też no ale nie wszystkie.

ocenił(a) serial na 10
damiank16

Z tą ręką to faktycznie jakaś lipa, skąd miała trafić do Dexa? i z jakiego powodu?

ocenił(a) serial na 9
damiank16

dla mnie z kolei wszystko jest jasne. Louis był socjopata, megalomanem z przerosnietym ego. Polubil Dexter za jego precyzje inteligencje i zaczal go podzziwiac dlatego z chwila gdy ten skrytykowal jego prace czyt gre Louis zapragnął zemsty. Moim zdaniem scenarzysci pieknie zagrali widzom na nosie.... dla mnie to super

ocenił(a) serial na 9
Viljar

^^ O tak. Dodatkowo mnie akurat postać Louisa nudziła i sam uważałem go za zbędną przeszkodę, która nie byłaby żadnym wyzwaniem, więc dobrze zrobili.

ocenił(a) serial na 10
Czarles_30

luis byl fajny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones