PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 195 077
ocen
8,2 10 1 195077
7,2 17
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

lila

ocenił(a) serial na 9

nie wiem dlaczego, ale aktorka grajaca Lile mnie denerwuje, najbardziej sposob jej wyslawiania sie, zaciagajac brytyjskim akcentem. poza tym wyglada odrobine jak transseksualista. wiem, nie popisalam sie, ale autentycznie mnie w niej cos denerwuje... dziekuje, za uwage, to bylo bardzo glebokie :>

użytkownik usunięty
shitdisco

też mnie ona drażni, ma w sobie coś wulgarnego... po rysach twarzy i oczach można przypuszczać, że ma semickie pochodzenie. I ta różnica genetyczna między widzem, a aktorem/aktorką może być źródłem poczucia dyskomfortu (u widza rzecz jasna).

Ona chyba wszystkich wnerwia :) A może twórcy robią to specjalnie? Żebyśmy mieli większą satysfakcję z tego jak zdechnie? :D

ocenił(a) serial na 7
Albertino

Eee, mnie nie denerwuje. Raczej intryguje i podnieca :p

ocenił(a) serial na 10
shitdisco

Jest genialna, prowokująca i w k... zajeb...ta :)
Poproszę jeszcze jedną taką postać, a serial będzie kręcony do emerytury Hall`a ... ;)

baskecior

No postać jest świetna, ale jednak aktorka mi nie pasi, nie będę tego ukrywał :) Może mnie jeszcze zaskoczy, może... ;)

ocenił(a) serial na 7
Albertino

chyba sobie zartujecie!? :) dla mnie jest rewelacyjna! teraz 'dexter' jeszcze bardziej mi sie podoba!:)

FisherN

No nie wiem, mnie wnerwia. Postać oczywiście fantastyczna, ale aktorka już mi się niestety nie podoba. Chociaż i tak już sie trochę przyzwyczaiłem, bo przy 3 odcinku jak zaczęła mówić to myślałem, że się rzucę na monitor ;D

ocenił(a) serial na 7
Albertino

Czyli was Lila wnerwiać może, a mnie Debra nie? ;-( :p

ocenił(a) serial na 7
Albertino

no ja tez sie przyznam ze na początku nie zrobiła na mnie dobrego wrazenia. ale to był własnie 3epizod. juz przy czwartym i przede wszystkim przy 5 wydaje mi sie świetna. jako postać oczywiście, ale jako osoba (wygląd, akcent) też;)

FisherN

No dobra, niech ci będzie ;)

ocenił(a) serial na 10
shitdisco

dla mnie 'zaciągnie brytyjskim akcentem' jest właśnie plusem, a nie minusem i uważam to za bardzo seksowne. w ogole uwazam ze ta aktorka jest intrygująca,ale rozumiem ze może kogos denerwowac

elin_morgan

Ale mi to akurat wcale nie przeszkadza, ja lubię brytyjski akcent, bardziej mnie denerwuje jak ona robi te napuszone miny przy mówieniu i wygina tą ogromną górną wargę ku górze ;) Ale w sumie to nie jest najgorzej, tylko ja jestem upierdliwy, no ale jednak w stosunku do tego serialu mam wyższe wymagania. Jaime Murray jest bardzo ładna, ale nie podoba mi się jej gra, zbyt dużo w tym teatralności, wydaje mi się to nienaturalne trochę.

ocenił(a) serial na 9
shitdisco

co do brytyjskiego akcentu, ktory tak naprawde uwielbiam, tutaj mi dziala na nerwy, ta aktorka za bardzo mi przypomina w sposobie wyslawiania sie Keire Knightley. reszta bohaterow do ktorych moglabym miec drobne ''ale'' to Debra, czasem irytuje, przyznam bez bicia oraz Doakes, tutaj przewaza chyba jego mina twardziela z wasikiem ;) pozdrawiam i obiecuje byc mniej upierdliwa...

ocenił(a) serial na 7
shitdisco

Doakes jest świetny przecież ^^ Lily denerwująca, a do Debry nic nie mam ;)
Za to Masuka jest rozbrajający :P I ten jego śmiech jak powie świńskie hasło haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones