PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170005}

Digimon

Digimon Adventure
6,8 2 416
ocen
6,8 10 1 2416
Digimon
powrót do forum serialu Digimon

Ludzie! Mam dobre wieści! Wasz ulubiony serial powraca i to już w niedziele o godz. 14:00 oraz 14:25 (bo są 2 odcinki) w TV 4! Nie przegapcie tego!!!!

davis3

Jak zobaczyłem w gazecie napis "Digimon" to na mojej twarzy pojawił się uśmiech. Genialne uczucie - zobaczyć ponownie jeden z najlepszych seriali animowanych mojego dzieciństwa w ogólnodostępnej telewizji. Mam nadzieję, że wyemitują wszystkie odcinki tej serii, a nie przerwą po kilkunastu z powodu słabej oglądalności - sam bym przegapił gdyby nie to, że szukałem czy dzisiaj lecą "Spadkobiercy".

davis3

ciekawostką jest to że po japońsku i z lektorem!!!!

Koval_4

Powiem wam szczerze, że mimo wszystko osobiście wolałbym wersję z tym kulawym dubbingiem (dzieciństwo - era FoxKids, wiadomo - zawsze lubimy to co znamy mimo iż czasami wkurzało). Wersja japońska z lektorem strasznie dla mnie egzotyczna, ale i tak jestem szczęśliwy, że dane mi jest zobaczyć ten serial ponownie.

Ciężko będzie mi się przyzwyczaić do oryginalnych imion bohaterów. ;)

damianturek1992

Szkoda że nie z dubbingiem z FoxKids. Ale pozostaje nam za to lektor z japońską, niepociętą wersją :)

damianturek1992

NIEEEEE! Nie spodziewałem się tego, że to będzie japoński dubbing z polskim lektorem! Ja chcę polski dubbing!

davis3

Porównując japoński z napisami pl, japoński z lektorem i wersje dubbingowaną najlepsza jest zdecydowanie wersja z napisami ;) Natomiast co do wersji dubbingowanej jest sentyment, ale jest najsłabsza ;)

Rafal92

Wiesz co masz rację! W dzieciństwie uwielbiam ten polski dubbing. Ale teraz najlepsze to wg mnie japoński dubbing! I muszę przyznać, że jest rewelacyjny! Dodatkowo lubię też z polskim lektorem i z polskimi napisami! Takie moje zdanie!

ocenił(a) serial na 9
davis3

Uwierzycie że już 10 nawet więcej lat minęło odkąd oglądaliśmy digimony. Całe jedno pokolenie.

użytkownik usunięty
davis3

Oglądam teraz na TV6 z lektorem i bardzo mi się podoba! Dużo lepszy niż z dubbingiem, zwłaszcza opening (widziałam kilka odcinków na necie). No super serial. Wcześniej w ogóle go nie oglądałam, trochę przypomina mi pokemony:) świetne są te przemiany na wyższy poziom i ta piosenka, co wtedy leci:)

Ja też oglądam na kanale TV6, by sobie wszystko przypomnieć, jak się oglądało! :)

użytkownik usunięty
davis3

Na prawdę bardzo ciekawe anime:) nawet sobie ściągłam piosenkę z openingu, edingu i tą, która leci podczas przemiany:D ale obawiam się że długo już nie pooglądam:(

davis3

Mnie zawsze było szkoda jak jeszcze był Fox Kids odcinka,,Flower Power"gdzie po raz pierwszy Togemon ewoluowała w Lillymon:-(
Obejrzałem tylko z lektorem

davis3

Szkoda że przeczytałem to o 11 lat za późno...

ocenił(a) serial na 10
Humalien91

w 2021 też leciały na tv 4 ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones